2733
2734

ما یه شهر دیگه ایم بقیشونم‌ همه شهر خودشون 

خیلی کارای اینترنتی و تلفنی و... همه رو زنگ میزنن شوهرم انجام بده

ولی دریغ از تشکر یا حتی وقتی میرییم اونجا دریغ از تعارف یه چایی.

نمیخوامم به شوهرم بگم چون پیش خودش فک میکنه از خانوادش بدم‌ میاد🙄

خیلی وقتام‌پیش اومده اونا منو ناراحت کردن اما شوهرم عین خیالش نیست اگه هم جوابشون داده باشم شوهرم از من ناراحت میشه که چرا ناراحتشون کردم😐

پر از خیال🙂‍↔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرا خودشون بی سوادن؟

دیپلمن

اگه اونا از شوهرم کاری بخوان تا انجام نده ول نمیکنه ولی بارها شده ما یه کار داشتیم اونجا زنگ زدیم اینقد پیگیری نکردن که وقتی خودمون رفتیم شهرستان شوهرم خودش رفته دنبال کارش

پر از خیال🙂‍↔️
2731
دیپلمن اگه اونا از شوهرم کاری بخوان تا انجام نده ول نمیکنه ولی بارها شده ما یه کار داشتیم اونجا زنگ ...

وقتی شوهرت ازین قضیه ناراحت نیس تو هم به کتفت بگیر

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
شوهرتون انجام میده خودش مشکلی نداره بالاخره یه جا خسته اش میشه بذار خودش به این نتیجه برسه اکه ا ...

انگار کافینت شده

جالبه که وقتم نمیشناسن گاهی صبح زود گاهی اخر شب

میگن زنگ بزن این شماره نوبت بگیر 

حتی تو سامانه شیرخشک واسه بچه جاریم شماره شوهر من ثبته🙄

پر از خیال🙂‍↔️
دقیقا خودمم یبار بهش گفتم این رفتاراش عین بابامه و بابام بد ضربه خورده از داداشاش.

یه نفر به من گفت مردها کلا دو دسته هستن

دسته اول ساده و زود باور و با حرف و محبت فوری خام میشن

دسته دوم مرموز که اینا سر زنشون هم کلاه میذازن بدرد نمیخورن😄

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
وقتی شوهرت ازین قضیه ناراحت نیس تو هم به کتفت بگیر

قضیه اون بی احترامیا چی؟

همش من کوچیک میکنن هیچی نمیگفتم یبار جواب دادم شوهرم از دست من ناراحت شده بود و انتظار داشت به خاطر داداشش کوتاه بیام

گفتم مگه زنداداشت بخاطر تو بمن احترام میذاره که من بخاطر داداشت به اون

پر از خیال🙂‍↔️
پس کلا بدرد نمیخورن😂

نه واقعا بدرد نمیخورن😂

ولی تو کار خودت رو بکن اجازه نده جاری ها بهت بی احترامی کنن جوابشون رو بده

شوهرتم چیزی گفت بگو مگخ وقتی کارهاشون‌انچام میدی و از زندگیمون میزنی واسه اونا من حرفی میزنم؟ این بحثها هم بین خانما هس و خودت رو قاطی این مسائل نکن

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
قضیه اون بی احترامیا چی؟ همش من کوچیک میکنن هیچی نمیگفتم یبار جواب دادم شوهرم از دست من ناراحت شده ...

منو شوهرمم تمام کارای اینترنتی خانواده ی منو خودشو انجام میدیم 

حتی شده بعضی وقتا یکی دوساعت پای گوشی بودیم ولی چه ایرادی داره آدم بتونه کار یکی دیگه رو انجام بده 

مگه چیزی ازمون کم میشه 

خدایا شکرتتتتتتت 
قضیه اون بی احترامیا چی؟ همش من کوچیک میکنن هیچی نمیگفتم یبار جواب دادم شوهرم از دست من ناراحت شده ...

متاسفانه لنگه ایشون رو ماهم داریم شوهرخاهرم همینه خانواده اش رو به آبجیم ترجیح میده همیشه با اینکه خیلی سختی کشید تا آبجیمو بهش دادیم ولی تو ذاتشه که خانوادش مهم ترن و بخاطر همین کارشون گیر کرده ممکنه جدا بشن، این افراد عوض نمیشن آبجی

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2706