2752
2734
عنوان

دکتر خوب برای سقط مکرر و IVF

105 بازدید | 21 پست

بچه ها دنبال دکتر خوب برای سقط مکرر و IVF هستم .

اکثرا فقط عارفی و رزاقی و ساغر صالح پور و معرفی میکنند .

برای مام هم علیرضایی و لاهوتی

ولی اینا دیگه اشباع شدن! از یدونه مریضم نمیگذرن ! اصلا وقت و روح و روان مریض براشون مهم نیست . دکتر عارفی من خیلی تماس گرفتم کسی جواب نداد . پیج اینستا کامنت و دایرکت فرستادم کسی جواب نداد . دیروز حضوری رفتم گفت تا تابستون پره و از الان برا تابستون وقت نمیدیم چه حضوری چه تلفنی ! خوب دکتر خوب چرا مراجعین برات پشیزی ارزش ندارن . فقط برات مهم مطبت شلوغ باشه و برا وقت گرفتن مریضا سر و دست بشکونند ! خوب همینو تو اینستا بزن و اطلاع رسانی کن!

نمیکنند من دیدم دکتری که از قصد به کل مریضای یک روز تو دو نوبت وقت میده که همه باهم بیان و مطب شلوغ باشه و چندین ساعت بشینی و همه فکر کنند چه دکتر خوبیه که انقدر شلوغ! در حالی با وقت دادن مناسب میتونستن به کمترین زمان برسونند معطلی مریض رو ! خلاصه این دکترا اصلا به فکر مریض نیستند فقط خودشون و جیبشون . تروخدا اگر کسی با دکتر دیگه ای تجربه خوبی داره . دکتر دلسور و متعهد و اخلاق مدار بیاد معرفی کنه

به نظر من صبر کن برو دکتر عارفی

قبلا توی بیمارستان بهمنم ویزیت میکردن چک کن

نگران نباش تابستون زود میرسه ولی یه دکتر خوب میتونه تو رو از سردرگمی و داروهای جور واجور بی فایده رها کنه و درمان اصولی داشته باشی

خود من اولین بار از دکترم برای 4 ماه بعد وقت گرفتم 4 ماه رو صبر کردم بعدش دیگه خارج از نوبت بهم وقت میدادن و توی نوبت نبودم ارزششو داشت این صبر کردنم

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عزیزم چند تا سقط داشتی؟؟ منم داشتم الان میرم پیش دکتر فروتن  بخدا اینم خیلی دکتر خوبیه&n ...

فروتن مسیرش دوره . اگر سمت غرب کسی رو پیدا نکردم به فروتن هم فکر میکنم . من تا تصمیم بگیرم پیش کی برم چند ماه میگذره :)

دکتر لباف بودن ولی برای سقط مکرر و اینا عارفی خوبه به عینه دیدم سه نفر که مشکل داشتن مشکلشون برطرف ...

منم خیلی تعریف عارفی رو هم از اطرافیان هم همینجا تو نی نی سایت شنیدم و خوندم . ولی دیروز اون جمعیت رو دیدم تو مطب اصلا حالم بد شد . قشنگ انگار وارد جنگ میخوای بشی باید کلاه خود و ضره برداری

منم خیلی تعریف عارفی رو هم از اطرافیان هم همینجا تو نی نی سایت شنیدم و خوندم . ولی دیروز اون جمعیت ر ...

دیگه از کل کشور میان ویزیت بشن 

من نتیجه اش رو دیدم حتما بهت پیشنهاد میکنم

دوستم توی بیمارستان صارم 3 بار آی یو ای ناموفق داشت بهش میگفتم از اول برو عارفی میگفت نه استمرار داشته باشم پیش همین دکترم اخر که نا امید شد از این دکترش رفت پیش عارفی به سرعت بچه دار شد

یا یکی از دوستامون از بچه دار شدنش دکترا قطع امید کرده بودن اومد پیش عارفی بچه دار شده

یا یکی از اقوام ده سال بود ازدواج کرده بودن با مراجعه اول به دکرت عارفی مشکلش حل شد

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
فروتنم شنیدم اسمش رو . من سه تا سقط 

سلام خوبی عزیزم؟ 

منم سه تا سقط داشتم آخریش دوهفته پیش بود خیلی داغونم...

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداریم نیست🥺بچه ام تو ۶ هفته پر کشید...دلم نیومد تیکرمو بردارم...🥺😭
2706