2752
2734
عنوان

دلم واسه شوهرم سوخت سرش داد زدم

206 بازدید | 10 پست

عذاب وجدان گرفتم شوهرم خیلی کم خوابه ساعت ۷صبح هی منو بوس کرد بیدار شدم بد رفت سرکار دوباره اومد ساعت ۹هی منو چلوند و بوسید باز من بیدار شدم گفتم ده دیقه امون بده خودمو پیدا کنم باز هی چلوندم و بوسم کرد گفت بیا صبحونه بخوریم نون گرفتم چای هم دم کردم برم سفره رو بندازم؟؟؟گفتم اه ولم کن دیگه بذار بخابم گفت باش چای برات گذاشتم نونم تو جا نونیه  من میرم سرکار بد پاشد رفت

ب نظرم همین تو خوبی مرد رو بدی مهربون باشی گند میخورده توش

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر منم شب کاره صبح ساعت ۷ و نیم میاد همین برنامه رو داریم منم غر میزنم سرش اونم قهر میکنه میره می خوابه بعد خودم پشیمون میشم 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2731

بیچاره گناه داشت بد کرد برات صبحونه آماده کرد؟بنظرم ی یک ساعت دبگ بهش زنگ بزن یکم بعش محبت کن از دلش دربیار

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

باورت میشه ما دیروز دعوا داشتیم همسرم میگفت تو بی مسئولیتی چرا به من گفتی غذا تو ماکروویووه گرمش کن،  ماست تو یخچاله بردار،  پس تو چکاره ای!!  

قدر همسرتو بدون مرد خوب کم هست اصلا نیست