2737
2739

همین الان بیدار شدم دارم میرم خونه مادرشوهر 

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازصب پسرمو بردم مدرسه و اومدم خونه ذکر میگم ودعامیکنم ک ازدست مستاجر بدمون رهایی پیداکنم،خودم برم خونم،،،از خونم بلندنمیشه ،پولشم جوره،،خودمم یکجای دیگ مستاجرم

یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد
2731
2740
تعطیل نشدن مگه 

ن بابا هنوز این هفته امتحانای ارزشیابی شونه،ازهفته دیگ امتحان اصلیاشون شروع میشه

یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد
منم در حال آشپزی هستم و فکر ایم که کلاس پنجمیها آخه تا کی باید برن مدرسه درساش تموم شده معلمم چندتا ...

احتمالا چون دوره کرده و بچه ها بلدند اینجوری میکنه پسر من فردا ریاضی داره و ریاضیش زیاد تعریفی نداره عصر اومد باید ازش آزمون بگیرم نگرانم امتحانشو بد بده 

2706