2733
2734

قرص خوردم ورزش کردم ب ترسام غلبه کردم باز دوماه نشستم تو خونه واس ی ازمون امروز اومدم بیرون اصن نمیتونستم حرف بزنم

ضربانم تند میزد :///

تمام تلاشام برهدر رفت

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

یزمانی جلو ۱۰۰ نفر ادم صحبت میکردم کافیه یک هفته بشینم تو خونه باز اضطراب اجتماعی میگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

منم اضطراب دارم ...واقعا زندگیم هنگیده ...

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یزمانی جلو ۱۰۰ نفر ادم صحبت میکردم کافیه یک هفته بشینم تو خونه باز اضطراب اجتماعی میگیرم

من همیشه اضطراب داشتم ...با امضات لبخند زدم ...هر چی خواستم ادای آدمای با اعتماد به نفس رو در بیارم نشد 

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
منم اضطراب دارم ...واقعا زندگیم هنگیده ...

خوب شدم اولش سخت بود بعد عادت کردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم اضطراب اجتماعی دارم خیلی عذابم میده دلم میخواد بمیرم😔 چطوری تونستی خوب بشی ؟

الان فقط نیم ساعت بد بودم بعدش اوکی شدم و حالم خوب شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40