2752
2734
عنوان

شهریور عروسی عشق سابقمه🥲+عکسم

555 بازدید | 54 پست

پسرخالمه

۴ سال با هم بودیم 

باید برم نمیشه نرم چون تو یه عروسی باهم روبرو شدیم من بغضم گرفته بود اما چهره مو حفظ کردم بعد نشستن گفتن اره فلانی ناراحت بود تا سه ماه نقل محافلشون بودم😔الان باید برم اگر نرم میگن ناراحت بود نیومد و فلان 

ما لریم لباس لری میپوشیم 

لباس لری هم ندارم 🥲۹۲ کیلو هم هستم مثل شرک شدم 

خیلی ناراحتم کاش حداقل قیافه یا هیکل درست داشتم با اعتماد بنفس اونجا میرفتم 

عکسمو الان میزارم نظر بدید چیکار کنم

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تا شهریور کلی مونده ب راحتی میتونی ۸۰ کیلو بشی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

رژیم اب بگیر در 40 روز 

30 کیلو کم کن راحت شو 

درضمن من عاشق اینم که عروسی اکس ام شرکت کنم تا بفهمه کیو از دست داده   

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
چرا جدا شدین عکس هم زود بذار

یبار قهر بودیم من یه سال رفتم یه شهر دیگه 

هنوز چندماهی نرفته بودم ک باهم اوکی  شدیم باز و باهم بودیم چند ماهی ک شهر دیگه بودم

ولی وقتی برگشتم شهرمون در کمال تعجب نامزد داشت🥲

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...
2706