2733
2734
عنوان

افسردگی دختر 12ساله 🖤😭

844 بازدید | 74 پست

تایپک قبلمو بخونید

دوستان من به رفیق خواهرم پیام دادم و ازش ماجرا رو پرسیدم  خواهرم بهت چی گفته اونم همه ماجرارو برام گفت

قضیه از این قراره خواهرم افسردگی شدید داره گفت چنبار میخاسته خودکشی کنه من نذاشتم بخاطر مشکلات ما 

مامانم همش سرزنشش میکنه

رفیقش بهم گفت خدا لعنتتون کنه با این دختر چیکار کردید  رفیقم اینجوریه حتی با منم قطع رابطه کرده با کسی زیاد حرف نمیزنه

گفته من دیگه نمتونم هواشو داشته باشم چون باهام قطع رابطه کرده حداقل تو داشته باش چیزی نتونستم بگم😭😭😓😓گفت یه پیج فیک داره با اون استوری غم میزاره رفتم داخل پیجش استوری تیغ، افسردگی، و کسیایی که دوسشون داشته و فوت شدن، خیانت و اینا زده  پستای غمگین

بازم میگم تایپک قبلمو بخونید اول. 

ممکنه دست به خودکشی بزنه؟ دارم دیوونه میشم؟ 

ببریدش پیش مشاوره روانشناسی چیزی 

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من تو موقعیت خواهرت بودم ، روانشناس و روانپزشک جواب نداد 

رفتم کلاس رقص شرایط روحیم خیلی بهتر شد

به اسم کاربریم گیر ندید هرچی میزدم قبول نمیکرد اعصابم بهم ریخت زدم گوسفند دیدم قبول کرد   ، حالا دیگه نمیتونم عوضش کنم   
اونم میگه این چیزا چرته و الکیه راجب کلاسم نمیتونیم ببریمش

اگه تونستین باهاش حرف بزنین قانعش کنید که بره ، اونجا جو خیلی خوبو شادی داره 

به اسم کاربریم گیر ندید هرچی میزدم قبول نمیکرد اعصابم بهم ریخت زدم گوسفند دیدم قبول کرد   ، حالا دیگه نمیتونم عوضش کنم   
اگه تونستین باهاش حرف بزنین قانعش کنید که بره ، اونجا جو خیلی خوبو شادی داره 

جاهای شاد اصلا نمیخنده ولی جاهای غمگین براش آرامشه

رفیقش گفت معلمون راجب مرگ مادر یکی از دانش اموزا حرف میزده سریع گریش گرفته اینم بگم مامانم سنش زیاده... 

کلا میکفت سریع گریش میگیره

جاهای شاد اصلا نمیخنده ولی جاهای غمگین براش آرامشه رفیقش گفت معلمون راجب مرگ مادر یکی از دانش اموزا ...

منم دقیقا همینطوری بودم ، خودش باید به خودش کمک کنه حالش خوب شه

اثر نداره میگه این چیزا چرته

چجوری اثر نداره 😑

ببرید پیش روانشناس اگر لازم بدونه ارجاع میده به روانپزشک 

سن حساسی هست حتما پیش روانشناس ببرین 

درضمن تا حالا مگه رفتین که میگین چرته 

این کار مقاومت در برابر درمانه 

سریعا ببرین 

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
چجوری اثر نداره 😑 ببرید پیش روانشناس اگر لازم بدونه ارجاع میده به روانپزشک  سن حساسی هست حتم ...

انلاین امتحان کرده خودش تغییری نکرده 

یه دفعه ام رفتیم روانشناس نشد. هنوز حالش بده. 

انلاین امتحان کرده خودش تغییری نکرده  یه دفعه ام رفتیم روانشناس نشد. هنوز حالش بده.

آنلاین رو فراموش کن 

حضوری برین 

با یک جلسه که اتفاقی نمی افته مگه حضرت موسی هست که معجزه کنه 

حد اقل ۱۰ جلسه یا بیشتر باید برین

الان برین تا بعدا پشیمونی پیش نیاد

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
2706