2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در جایگاهی نیستم که نصیحت کنم ولی سمت عشق و عاشقی نرو، بچسب به کار و درس✨

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
2731

ی جایی خوندم 

درس و کارت ی روز ولت نمیکنه بره 

پس بچسب ب رشد و پیشرفتت

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

تو برای اَبدیت خلق شدی.سعی کن به خودشناسی برسی

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko
 من این سوالو از خودتون بکنم ؟برادختر 20ساله چ نصیحتی دارید برگردید 20سالگی چ کارایی انجام می ...

دقیقا همین هایی که گفت

دنبال رابطه ناپایدار با پسرها نباش زوده برای پایدارش 

حتما زبان انگلیسی ات رد تقویت کن

ورزش کن 

رو ظاهرت کار کن چونکه عقل آدما به چشمشونه. کتاب زیاد بخون. با هم سن و سالهای ارتباط برقرار کن. درس بخون یا مهارت پولساز یاد بگیر. کم کم عادت منفی و بدت رو ترک کن. سالم خوری و ورزش رو تا موقعی که توان داری انجام بده. اعتماد نکن به هیچکس حتی دوستات( اونا بیشتر بهت آسیب میزنن) اعتماد بنفس، عزت نفستو تقویت کن و لطفاً لطفاً شجاع باش. زود از خواسته هات تسلیم نشو و شجاعانه برای هرچیزی تلاش کن

دردی که تو رو نکشه، قوی ترت می‌کنه...
2706