2733
2734
بهترینا پیش روت باشه عزیزم نوشجونتون

ممنون از دعا قشنگت بهترین ها برات اتفاق بیفته عزیزم خوشبخترین باشی ♥️

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فعلا که هیچی صبح بیدارشدم صبحونه حاضر کردم خونه رو جمع کردم مرتب کردم رخت خوابارو جمع کردم برا شوهرم غذا گذاشتم رفت سرکار اومدم تو گوشی 😅

من شوهرم ناهارشو سرکارش میخوره خودمم کلا ناهار نمی‌خورم معمولا دیگه ناهار درست نمیکنم برا شامم نمیدونم فعلا یا کوکو درست میکنم یا بهش پیله میکنم بریم بیرون چون بخاطر یه اتفاقی که افتاد قول داد منو میبره هنوز که نبرده شاید بهش اصرار کردم امشب ببره 😅

دیگه شامم درست نکنم 😅😅😁😁😁😁

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2731
من فعلا که هیچی صبح بیدارشدم صبحونه حاضر کردم خونه رو جمع کردم مرتب کردم رخت خوابارو جمع کردم برا شو ...

چقدرر عالی برعکسمن امروز انقدر کار کردم دلم و کمرو پا مم خیلی درد داره هنوزم کارم تموم نشده