2752
2734

خیلی نامردین دلم ازتون گرفته باهاتونم قهرم🥹💔🤰🏻

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
که تو خداوند رویدادهای محال بودی و هستی🌝 خدایا بخاطرِ داشتنِ فرزندی سالم، باهوش،عاقل،زیبا و خوش شانس هزاران بار شکرت♥️  (الحمدلله کَما هُوَ اهلَهٌ)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😐

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
😐

چیه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
که تو خداوند رویدادهای محال بودی و هستی🌝 خدایا بخاطرِ داشتنِ فرزندی سالم، باهوش،عاقل،زیبا و خوش شانس هزاران بار شکرت♥️  (الحمدلله کَما هُوَ اهلَهٌ)
ها؟

کاربری قبلیم به روش قبلی مسدود شد برام خیلی عجیبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیه؟ 

هیچی😐

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

@اوج_آسمان    

@dobby    

رفاقتم رفاقتای قدیم هعی روزگار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربری قبلیم به روش قبلی مسدود شد برام خیلی عجیبه

سلام

آن کاربری کی تعلیق شد؟

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
هیچی😐

کاربری قبلیم تعلیق شد این یکیو کسی انگار نمیشناسه

@hopeful_lady سابقم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام آن کاربری کی تعلیق شد؟

دو سه روز پیش تعلیق شده اونم گفتن که من دعوت به خود‌کشی کردم ولی بخدا فقط با یه کاربر همینطوری بحث کردیم بی ادبی کردیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعوا داری ؟😕

منو فراموش کردین همه🥹💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706