2752
2734
عنوان

شونه کردن مو زشته؟

140 بازدید | 9 پست

سلام توی یک مطلبی درباره آداب اخلاقی در جمع خوندم که می‌گفت انجام کارهای بهداشتی در جمع زشته مثل پاک کردن بینی و...ولی شونه کردن مو را هم نوشته بود در صورتی که من چون خیلی آدم استرسیم مشاور بهم گفت برای اینکه باعث نشه دیگه ناخن بجوی یک شونه کوچیک داشته باش موهات را شونه کن (منم همیشه موهام مرتب بافته است و اون شونه کوچیکه باعث کثیف شدن فضا و با ریختن مو نمیشه) واسه همین من هرجا میرم اگر احتمال بدم ممکنه از سر عادت ناخن بجوم شروع میکنم به شونه کردن موهام بنظرتون این کار زشته؟

نه بنظرم 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نه گلم چرا زشت باشه؟ منتها موقع حرف زدن با کسی موهاتو شونه نکن چون معنیش اینکه که بحث برات ارزشی نداره. اما موقعی که صحبت نمیکنی اشکالی نداره که

دردی که تو رو نکشه، قوی ترت می‌کنه...

یه شونه کوچک تزیینی  اروم بکشی به کنار موهات تا اینکه بشینی وسط هال میزبان موهاتو شونه کنی خیلی فرق داره باهم 

به هرحال سالم ترین موها هم چندشاخش توشونه کردن جدا میشه و اینکار مودبانه نیست بهداشتی هم نیست وهمه رو معذب مینکه 

شما اگه واقعا لازمه اینکارو انجام بدی یه شونه عروسکی توکیفت بذار اروم بکش همون قسمت کنار گوشت هم مشکل شما حل میشه هم بقیه اشفته نمیشن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
یه شونه کوچک تزیینی  اروم بکشی به کنار موهات تا اینکه بشینی وسط هال میزبان موهاتو شونه کنی خیلی ...

اره دقیقا قطعا منظورم این نیست برس بردارم و یاعلی دیگه همونم یک شونه کوچیکه که اگر بدونم هم احتمالش هست موهام بریزه قطعا فقط دم موها را که بافته است شونه میکنم به هر حال متشکرم از نظرت