2752
2734
عنوان

چقدر حقوق معلما بالاست بعد همش ناله میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 3585 بازدید | 165 پست
بعضیا تفکرشون اینجوره... بعضیا وقتی ازدواج میکنن  فک میکنن خدا شدن و... اینا عادین برا بعضیا. ...

چی بگم درسته زحمت میکشن ولی دیگه غرور چیز قشنگی نیست ما دانشجو حقوق بودیم بهمون میگفتن بدبختای شغل ندار 💔😐البته بازم اینو نمیشه به همه تعمیم دا 

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه دوازده که نیست حقوقشون خیلی کمه ولی خب تعطیلات زیاد دارن کار خاصی ام نمیکنن

تقصیر معلم نیست که 

تابستون تعطیله عید تعطیله هر روز سال تعطیله بسته به نوع شغلشون اینام تعطیل میشن ولی بقیه کارمندا نه 

مهلم نیستما😕

دخترم دانشجو معلمه این ماه 1900 گرفت ولی حکم جدید رو براساس قانون حداقل بالا بردن حدود 12 ولی بیشتر از نصفش کسر میشه اما من خودم معلمم خیلی حقوق ما کفاف یه زندگی ساده رو نمیده، تو هم از واژه غر زدن استفاده نکن چون اگه اعتراض میکنن صرفا به خاطر همسان سازی حقوق با بقیه کارمندان دولته نه اینکه زیادع خواه باشن

2731
اگ معلمی ۱۲ باشه من شخصا میرم معلوم میشم در کنارشم شغل ازاد...

فکر نکنم ولی انقد باشم بازم اطلاعاتم در اون حد نیست نظر قطعی بدم 

ولی خب تایم کاریشون واقعا خوبه 

از اینور مجازی و شاد هم هست 

میلینی میگن برو فلان کلیپ دانلود کن نگاه کن صفحات فلان تا فلان و بنویس

از یه جهت هم بعد از ظهرا کلاس خصوصی و کلا سختی کارش نسبت به شغلای دیگه به مراتب کمتره 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

جسارت نباشه تنها قشری ک یا اینور بوم افتاده و میگه درامد عالی همه حسودن  یا اونور بوم افتاده میگه بدبخت و نداریم و کمه و همیشه اعتراض اونی ک زیاد میگه فیششو میگه ن دریافتی دریافتیشون خیلی کمتره حرص نخور برو بخواب 

کاربری دست دو نفر👧

12 تومن که پولی نیست، ولی خب متاسفانه این رقما نمیگیرن، دانشجو معلما که به بهونه خوابگاه و هزار چیز دیگه ازشون کم میکنن، عملا براشون از دانشگاه آزاد تو همون رشته گرونتر میفته!! چیزی دستشون رو نمیگیره

خواهرم با چهار پنج سال سابقه تدریس هنوز 12 نمیگیره، واقعا 12 تومن پوله تو این دوره؟

2706