2733
2734

@nazroz20   امروز حاجتروا بشه ❤️ از ته قلبتون بخوایین

خواهشا

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
برای رفع مشکلش ده تا صلوات فرستادم عزیزم ، منم چله ی دعای توسل دارم براشون دعا میکنم ، اگه میشه شماه ...

چشم 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چشمت بی بلا عزیز دلم خیلی لطف میکنی💐💐

خواهش میکنم وظیفه ام هست ❤️❤️

براش صلوات فرستادم عزیزم الهی که خدای بخشنده و مهربانم حاجتشون رو بده گلم دعا کن اون حاجتی که تو دلم ...

حتما فرشته جان مرسی