2752
2734
عنوان

عروس 13 ساله دیدم متولد 89 امان از جهل. بیایید حرف های مادرش رو بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 6313 بازدید | 163 پست
دقیقا ....یادمه سر یه موضوعی به برادرم میگفتم این راه رو نرو ..تو نمیفهمی .ما این راه رو رفتیم و سرم ...

دقیفا همینه منم یه زمانی به خواهرزادم میگفتم میگفتم تجربه به راحتی بدست نمیاد.سعی کن وقتی کسی ددساانه چیزی بهت میگه فکر کن ببین درست میگه یا نه .نزار تو ریگه بها اون تجربه رو بپردازی.ضربشو خورد و البته خیلی زود جلوشو گرفت.ولی دوست نداشتم تو هفده سالگی پیش بیاد براش.اگر حرفامو البته گوش کرده بود شاید مسیر دیگه ای داشت.ولی باز شکر از راهی که الان انتخاب کرده راضیه و موفق.و البته الان وقتی بهش چیزی میگم خیلی فکر میکنه.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با ۲۸ سال سن و مجرد رفتم عروسی ی دختر ۱۲ ساله ک داماد ۲۷ سالش بود عروس ک‌رو هوا بود مادرش هم خوشحال حقیقتا برام مهم نبود خودش خواسته خوشبخت شد خوشابحالش بدبخت هم شد خودش کرده

2731
پسر عموی شوهرم دخترش 12 سالشه ..تو راه مدرسه با یه پسره دوست میشن. پسره هنوز سربازی نرفته و درس هم ن ...

این هم یه جور بی عقلی دیگه 

بچه ۱۲ساله اخه پریود هم نشده چی میفهمه اخه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

چی بگم واقعا جدیدا باز اینطور شده دیگه ازدواج زیر سن قانونی هعی چی بگم

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
زندگی خودشه به ما ربطی نداره  سرمون تو زندگی خودمون باشه

کودک همسری هم به خود شخص آسیب میزنه

هم دومینو وار به نسل آینده

وهم آسیب میزنه به جامعه ای که من و شما توش زندگی میکنیم

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
وااای اسی چندوقته خیلی زیاد شده زیر ۱۷سال ازدواج یکی‌از همسایه های مادرشوهرمم دختر ۱۳سالشه پسره ۱۷س ...

یکی بود دختره مثل ماه ۱۵سالش بود باپسری پایین تر از حتی  معمولی ازدواج کرد بارشوه واینا عقدش کردن بعد با یه بچه قنداقی راهی دادگاه و طلاق شد حالاچندین سال گذشته شاید حدود۱۵سال و پسره  یکی روگرفته ازخودش بزرگتر و بچه دارشدن دختره هم شنیدم ازدواج کرده وزندگی جالبی هم نداره بچه ش رو پدرمادرش بزرگ میکنن. دقیق یادم.نیست شایدم جداشده دوباره. ولی حیف شد جوونیش . 

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥آرزو شده مشهد هم لک زده دلامون اما..یکی نیست ما رو یه حرم ببره  ای حرمت ملجأ در ماندگان دور مران از در و ، راهم بده لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده رضاجان♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
امضات👍🏻👍🏻

🫂❤️

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
 پسره بچه بازه دیگه

نه پسره راضی نبود اصلا خودش فقط بالای18.19میخواست ولی خانوادش اینو انتخاب کردن اونم هیچی نگفت ولی تااخر ناراضی بود

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
یا خدا حس میکنم داریم برمیگردیم به دو قرن پیش !!

دقیقا

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
اگه بچت زیر سن قانونی بخواد همچین اشتباهی مرتکب بشع ب عنوان کسی که اوردیش توی این دنیا باید جلوی اون ...

با احترام اینا شعار هست 

چون بچه وقتی میره خودکشی میکنه

نمیتونی دیگه کاریش کنی متاسفانه

بگذریم این بحث بی نتیجست