2733
2739

با کت و شلوار عقد با شال سفید با رژ قرمز صورت معصوم آورده بودنش بیمارستان.

مادرش اومد پیشم گفت 13 سالشه گفتم مدرسه می‌ره؟ گفت آره کلاس هفتمه. امشب عقدش بود.گفتم متولد چند‍؟ گفت 89 

مادرش می‌گفت دخترم درشته از خونه بیرون نمیومد همه تو مراسم دیدنش گفتن این سیزده سالشه و چشمش زدن.

عروس حالا از نظر من چشم نخورده بود ولی خوب افکار مادرش بود دیگه از کسی که دختربچه سیزده ساله رو دیپلم که سهله حتی هنوز سیکلم نگرفته شوهر میده بیشتر از این انتظار نیست عروس اونقدر تک دست رقصیده بود پاهاش ورم کرده بود آوردن عکس گرفتن.

مادرش می‌گفت پسره رو میخواست. خب از چند سالگی شروع کرد به خواستن؟ از وقتی قنداق بود.

بچگیش سوخت آینده اش تباه شد نذاشتن بچگی کنه جلوی این فاجعه رو نگرفتن بدتر بهش دامن زدن الان وقت بازی و ورزش و تفریحش و درس و مشقش بود نه رابطه جنسی و سرویس دادن به شوهرش.

مادرش ولی خوشحال بود حسابی.

عروس چون پاهاش ورم داشت با دمپایی مادر شوهرش اومده بود هی مادرش می‌گفت کفش مادر شوهرش رو پوشید حالا انگار کفش سیندرلا بود.

خیلی دلم میخواست به مادرش بگم از سر خودت رفعش کردی آینده بچه رو خراب کردی ولی فقط تونستم آرزوی خوشبختی کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم یکی میزدم تو سر مادر احمقش

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
2731
اونقدر خوشحال بود که نمیتونی تصور کنی.

عقل نداشته بیچاره

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
2740

خواهرمن متولد۸۷هست ولی هنوزعروسک بازی میکنه وسرش توی درسه 😐

من نمیدونم ملت چجوری بچه هاشوکنترل میکنن که از۱۰،۱۱سالگی میرن سراغ جنس مخالف 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

خب دیگه وقتی مادرش ذوق میزده به اینکه دمپایی مادزشوهرشو پوشیده بجای اینکه بزنه تو سر خودش بگه وای بچمو بدبخت کردم مطمئن باشید شماهم یه چیزی میگفتین ابرو براتون نمیذاشت جواب همچین آدمی رو نبايد داد چون نه از نظر سواد نه فرهنگ عادی نیست 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
خب دیگه وقتی مادرش ذوق میزده به اینکه دمپایی مادزشوهرشو پوشیده بجای اینکه بزنه تو سر خودش بگه وای بچ ...

چند بار گفت کفش مادر شوهرش رو پوشید از این دمپایی پلاستیکی آبیا بود اونقدر گفت که من برگشتم گفتم مگه تو مادر شوهرش نیستی؟ با ذوق گفت نه من مادرشم😀

مادره مشخص بود که تو سرش این فکر میگذره که دخترم چه مادر شوهر خوبی داره که اجازه داده دخترم دمپایی پلاستیکیش رو بپوشه. البته اون می‌گفت کفش.

پسر عموی شوهرم دخترش 12 سالشه ..تو راه مدرسه با یه پسره دوست میشن. پسره هنوز سربازی نرفته و درس هم نخونده ...یه روز که پدر و مادرش میفهمن کلی کتکش میزنن و نمیزارن با پسره ارتباط بگیره ..اما در اقدامی غافلگیرانه پسر با دختر فرار میکنه و تا دو سه روز ازشون خبری نمیشه ..بعد از چند روز بر میگردن ..و میگن حالا دیگه هیچکی دختره رو نمیگیره چون همه فهمیدن با من فرار کرده ...نه خانواده پسر و نه خانواده دختر هیچکدوم راضی به این وصلت نیستند  و نبودند ...پسره هیچ خانواده ی درست درمونی نداره ...الان بردن یه صیغه محرمیت خوندن تا به سن قانونی برسه دختره که بعد عقد کنن ...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
مادرش گفت داماد فامیلمونه.

بازم قابل درک نیست واقعاتوی سراین مادرچی میگذره خدامیدونه 

خودم توسن ۱۵ازدواج کردم ولی همیشه به همه میگم اصلاخوب نیست .کلی مسئولیت داره .مثل قدیم ترهم نیست که دختراهمه چیززندگی بلدباشن 

الان ازدواج میکننتمام کارای خونه روکه مادرشون انجام میده .بچه هم میارن بازمادره بایدبه بچه رسیدگی کنه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤