2733
2734
عنوان

عروس 13 ساله دیدم متولد 89 امان از جهل. بیایید حرف های مادرش رو بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 6312 بازدید | 163 پست
چند بار گفت کفش مادر شوهرش رو پوشید از این دمپایی پلاستیکی آبیا بود اونقدر گفت که من برگشتم گفتم مگه ...

نوچ نوچ نوچ....متأسفانم واقعا برای این حد از بی فرهنگیش دیگه نهایت بی فرهنگیه همچین رفتاری ذوق بزنه که دمپایی مادرشوهره رو پوشیده ازین جور آدما بیشتر از این انتظاری نیست ماهم نباید توقع داشته باشیم که به این فکر کنه دخترش درس بخونه حداقل تو جامعه بره، کل کل کردن با این آدما و یاد دادن که کارشون اشتباهه اونم در این حد یعنی از نقطه صفر بخوایم خوب بد رو یادشون بدیم یعنی آدم پیر میشه 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
پسر عموی شوهرم دخترش 12 سالشه ..تو راه مدرسه با یه پسره دوست میشن. پسره هنوز سربازی نرفته و درس هم ن ...

ببین اولا کتک زدن اشتباه بود خب حالا کاری نداریم.

دختر 12 ساله فرار کرده و پدر و مادر گفتن چون کسی نمیگیره عقدشون کنیم به نظر من کسی نمیگرفتش بهتر از این بود که تو این سن شوهرش بدن.

بعدشم چند سال دیگه هیچکی یادش نمیومد با تغییر محل زندگی شرایط عوض میشد.

یه دختر تو مدرسه مون بود دوست پسرش گولش زده بود بیا باغ اونجا با چند تا پسر دیگه بهش تجاوز کردن فیلم گرفتن پخش شد از مدرسه اخراج شد پدرش سکته کرد ولی زنده موند محل زندگیشون رو تغییر دادن رفتن یه شهر بزرگتر اونجا دختره درس خوند رفت دانشگاه با یه پسر پولدار ازدواج کرد تا اینجای ماجرا می‌دونم که یه دختر ناز داره من عکس دخترشم دیدم حالا شاید بازم بچه دار شده باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اولا کتک زدن اشتباه بود خب حالا کاری نداریم. دختر 12 ساله فرار کرده و پدر و مادر گفتن چون کسی ...

اصلا دختره رو هر کار میکنن راه نمیاد ....چه به زبون چه با کتک ...همش تهدید میکنه این دفعه میرم و دیگه بر نمیگردم ...خدا به خیر کنه .

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
2731

وااای اسی چندوقته خیلی زیاد شده زیر ۱۷سال ازدواج

یکی‌از همسایه های مادرشوهرمم دختر ۱۳سالشه پسره ۱۷سال

وااااای اصلا وقتی دیدمش خشک شدم کوچولو ضعیف موهاشو مش کرده بودن دوتا دستش النگو…بعد گفتن صیغه کردیم فعلا ولی محضردار اشنا بوده گفته ۱۵ شد بیاید عقد دائم کنیم

2740

متاسفانه حدودا همسن جاری جدید من هستن. 

چهره اش هنوز معصومیت بچگی رو داره 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

از روستا بودن؟

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
پسر عموی شوهرم دخترش 12 سالشه ..تو راه مدرسه با یه پسره دوست میشن. پسره هنوز سربازی نرفته و درس هم ن ...

من اگه مادرش بودم اول زیر مشت و لگد دختره رو له میکردم سپس میبردم پزشک قانونی ببینم در چه حد آسیب دیده بکارتشش بعدم از اون محله ممیرفتم شهر دیگه سر آخر شبونه برمیگشتم و پسره رو با ماشین زیر میگرفتم که لنگش چلاغ بشه 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
متاسفانه حدودا همسن جاری جدید من هستن.  چهره اش هنوز معصومیت بچگی رو داره

اونوقت داماد چند سالشه؟

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 

چرا یاد گرفتین همه چیز و گردن مادر میندازید ، این دوره  بعضیج جوونا خودشون عاشق میشن ندی فرار میکنند یا خودکشی تو اینستا پره ندیدی ، خواهر منم با خواست خودش ازدواج کرد هر چند الان میگیم پشتتیم جدا شو خرج دانشگاهت همه چیز و میدیم  بازم احمق دوسش داره جدا نمیشه همه چیز و گردن مادر نندازید دختر خوب و سر به زیر باشه تا چهل  سالگی هم کنار مادر باشه ولی وقتی میگه فرار میکنم یا خودکشی شما چی میگی 

اونوقت داماد چند سالشه؟

بالای 22 سال

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2706