2737
2734
عنوان

ممکنه خواهرم خودشو بکشه😔😓؟

324 بازدید | 27 پست

سلام خوبید؟؟ 

داخل تایپک قبل گفتن بعضیا گفتن ممکنه خود کشی کنه اومدم از شمام نظر بگیرم

من یدونه خواهر دارم که 12سالشه یدونه خواهر دیگه دارم 25سالشه  و یه خاهر دیگه دارم که 30ساله 

خب قضیه از اونجایی که خواهر بزرگه ازدواج میکنه که ما متوجه میشیم برای خواهرمون طلسم کردن که شوهرش باهاش بد باشه

ماهم میرفتیم پیش دعا نویس و این داستانا برای خواهری که 30سالشع طلسم کردن و... 

بعد از چند سال خواهر کوچیکه میفهمه که اون یکی خواهرم خیانت میکنه اونی که 25سالشه به شوهرش خیانت میکنه من هردوتا خواهرم ازدواج کردن و فقط منو خاهرم موندیم که هنوز سنمون کمه

خلاصه خیانت میکنه و خاهرم میفهمه و هیچی نمیگه تا اینکه یجوری به خاهرم میگه خیانت نکن و چند روز گریه میکنه و اینا

از این سمت مامانم اصلا شرایط مارو درک نمیکرد و 24ساعته گریه میکرد که دخترمو دست اون مرتیکه سپردم 

و... ما هرروز افسرده تر میشیم ولی من الان خوبم و چند روز پیش خواهرم که 12سالشه میگفت 

وقتی که شبا میخابم صدای ادما میاد توی گوشم و بدنم خواب میره و کلی اذیت میشم و مجبورم خودمو بزنم تا از این حالت بیرون بیام یعنی روی اعصاب روانش تاثیر گذاشته؟؟ 

و اینکه امروز دیدم به اندازه نصف انگشت تیغ زده دستشو گفتم چرا اینکارو کردی گفت اعصابم خراب بود 

این بچه افسردست؟؟ 😓

اون اخری رو فورا ببرین روانشناس کودک 

طلسم گیر و دعا نویس و رمال نه روانشناس کودک 

اللبته اگه واقعا اینده زندگیش و سلامتیش برات مهمه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی براش وقت بزار ببرش بیرون 

باهاش حرف بزن 

کادو بخر 

بگو اره فلان دوستم این مشکل رو داره 

فلانی هم ی مشکل دیگه داره 

بهش بگو تو رندگی همه ادما رنج و ناراحتی هست مهم اینه ک قوی باشیم

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
2740

شاید موضوع دیگه ای هست ک آزارش میده

بهش نزدیکتر شو و همراهش شو ببین دردش چیه

خطرناک شده

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
صدرصد برامون مهمه. 

پس به دادش برس

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
اره افسردس  حتما ببرش پیش مشاوره ک بعدها حسرت نخوری و پسیمون نشی مشکلات همه جا هست اما ما بای ...

صدا میزنه ولی توهم نمیزنه، بدنش خواب میره ممکنه ربطی به اعصاب روان داشته باشه؟؟ 

فک نکنم ولی یدفعه میخاسته خودکشی کنه رفیقش نذاشته

همیکنه فکر خودکشی داشته و داره خطرناکه برا شما نه

بدا خودش ممکنه دوباره برخ سمتش

ی شماره هست دولتی هست میگن هرکی افکار خودکشی داشت زنگ بزنه سرچ کن شاید پیداش کنی

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
2706