2752
2734
عنوان

آموزش خوندن و نوشتن قبل کلاس اول

78 بازدید | 18 پست

خانما یه مرکز خیریه هس برای بجه های اول تا چهارم میخواد کلاس بذاره فقط ۵۰ تومن میگیره از هرکس برای ۴ ماه هر هفته یک جلسه

حالا پسره من مهر میره اول میخوام بذارمش که کتاب فارسی و ریاضی و قبل مدرسه باهاش کار کنن

حالا بعضی ها میگن این کاربده میخوام بدونم چرا بده دلیلش چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به دلیل اینکه میگن ممکنه روش‌های تدریس باهم تفاوت داشته باشه و بچه گیج نشه...

قدیم حروف الفبا پیش دبستان آموزش میدادن ولی الان نه ممنوعه.

ولی از نظر و تجربه من بسیار کار خوبی میکنید اگر از قبل با حروف فارسی و ریاضی آشنایی پیدا کنه

اگر دیدی برای حل مشکلم صلوات بفرست❤
2731

عزیزم من معلم کلاس اولم 

ببین پسرت رو‌ بفرست یه جایی که چیرای. که نیاز اول سال بلد باشه رو‌آموزش ببینه 

مداد دست گرفتن ،دست چپ و راست ،خط زمینه ،اعداد تا ۱۰

نوشتن لوحه های اول  

به چند دلیل خوب نیست 

✓ممکن روش تدریس معلم متفاوت باشه 

✓پسرت از درس خسته بشه 

✓وقتی نشانه ها را بلد باشه دیگه درس براش جذابیتی نداره و ممکن تو کلاس بخواد نظم رو بهم بزنه 

✓چه عجله ای همه این چیزا رو تو مدرسه یاد میگیره 

فقط موارد اولیه رو باهاش کار کن همین 

میشه برای سلامتی دخمل نازم  یه صلوات بفرستید 🌺🥺همه چیز را مدیون حضرت علی اصغر شش ماه امام حسینم😭خداااااا شکرت بابت همه چیز ،خیلی دوست دارم  🤲

به نظرم دیگه اینجوری مدرسه و یادگیری چیزای جدید براش جذابیتی نداره... وقتی معلم داره درس میده پسرت چون بلده حوصله ش سر می‌ره... الان حتی پیش دبستانی ها هم آموزش الفبا ممنوع شده... من که دخترمو پیشی گذاشتم که فقط بازیه و هیچ آموزشی ندارن

به دلیل اینکه میگن ممکنه روش‌های تدریس باهم تفاوت داشته باشه. قدیم حروف الفبا پیش دبستان آموزش میدا ...

حتی روش هم فرق کنه وقتی بچه کامل بلد باشه بعد معلم با روش دیگه هم بگه بچه باز بلده فراموش نمیکنه که

فقط همین؟ من پسرم و میشناسم اصلا اسن حالت براش پیش نمیاد

تقریبا نود درصد روانپزشکا اتفاق نظر دارن ر‌وی این که بچه هایی که با وجود باهوشیشون قبل از مدرسه خوندن و نوشتن رو یاد گرفتن موفقیت کمتری رو تو مدرسه به دست اوردن به خاطر همون چیزایی که گفتم 

حتی روش هم فرق کنه وقتی بچه کامل بلد باشه بعد معلم با روش دیگه هم بگه بچه باز بلده فراموش نمیکنه که

گیج میشه بچه ، ما خودمون با روش هاشون قاطی میکنیم ، بزار کلاس اول بره هر وقت اومد از مدرسه باهاش کار کن  یاد میگیره نیاز به این کلاس ها نیس الان وقت کلاس درس نیس وقت کلاس شنا و بازی و باشگاهه

2706