2752
2734

والدی ک از روی بی عقلی و سادگیش خیییییلی بهتون ضربه زده و هرگز یادتون نمیاد بتون محبت کرده باشه

والدی که از رو خود خواهی و خود سالاریش خیییییلی بتون سخت گرفته و زور گفته و ظلم کرده

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

و بعد ازدواج چطوری باشون رفتار میکردین 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هردوش

امضام خونده شه🙏🏻❌ نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید😔 دلم میخواد حداقل تو دنیای مجازی خودم باشم:)   لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋درخواست دوستی قبول نمیکنم💙 هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر... 
2731
هردوش

کدوم بیشتر 

کدوم بیشتر 

اخه هردوش تو خانواده من بوده و هردوشم نتونستم ببخشم

ولی از اونجایی که از دختر بودنم کاری کردن نفرت پیدا کنم شاید گزینه اخری.... 

امضام خونده شه🙏🏻❌ نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید😔 دلم میخواد حداقل تو دنیای مجازی خودم باشم:)   لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋درخواست دوستی قبول نمیکنم💙 هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر... 

هیچکدوم

هر کدوم با دلایل و عقل و منطق خودشون خواستن واست بهترین باشه بعضی جاها هم سخت گرفتن که محکم بار بیایی

یه حرف قشنگی بود میگفت به والدین خودتون سخت نگیرید

اوناهم اولین باره والدین شدن و تجربه ایی ندارن و پر از اشتباه مهم اینه بدون منظور و بدون قصد اسیب بهتون کاری رو انجام دادن ولی اسیب رسونده از پایین بودن درک و فرهنگ و سختی هایی که خودشون قدیما کشیدن بوده و تمام

هیچکدوم هر کدوم با دلایل و عقل و منطق خودشون خواستن واست بهترین باشه بعضی جاها هم سخت گرفتن که محکم ...

اگه اینجوره بچه هام هر کاری کنن اونا نباید ناراحت و دلخور و عصبانی شن... 

هردو اعصاب خورد میکنن تعادل لازمه حس میکنم اولی رو دیدم بچه هاشون  رفقای پر دل جراتی که  پاپوش میدوزن برا آپم بی علاف بذا حرف درآوردن فضولی، غیبت، شایعه سازی خاله زنک بازی، دومی هم که خودم بودن بچه های پر حسرت عقده‌  نمی تونن از خودشون  دفاع کنن هی هرچی قلدر هرزه که دسته ۱ مزاحم آدم میشن دهاتی های هرزه قلدر تنه لش

اگه اینجوره بچه هام هر کاری کنن اونا نباید ناراحت و دلخور و عصبانی شن... 

تا یه حدی بله نباید بچه رو کنترل کنن دیکته کنن ارزوهای خودشون رو به بچه قالب کنن!ازادشون بذارن بچه ها راه خودشون رو پیدا کنن

تا وقتی اسیب به خودش و آبروشون نزنه بچه ها میتونن هرکاری کنن

یه ارتباط دو طرفه اس

هر دو باهم در کنار هم باید یاد بگیرن

تا یه حدی بله نباید بچه رو کنترل کنن دیکته کنن ارزوهای خودشون رو به بچه قالب کنن!ازادشون بذارن بچه ه ...

ولی اونا اینجوری نبودن