2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این که کلاهبرداریه. 100تومن وام داریم واسه ضامن هرکدملی رو میزنیم قبول نمیکنه 

الان وام میده یا بازم جلوی وام بانک ملی بستس؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍
الان وام میده یا بازم جلوی وام بانک ملی بستس؟

وقتی پولتو میخوابونی بازه. ولی بخوای وام رو بگیری هزارتا بهونه دارن. فکر نکنم. کسی تا حالا تونسته باشه از طرح مهربانی وام بگیره

کاربر آقا
وقتی پولتو میخوابونی بازه. ولی بخوای وام رو بگیری هزارتا بهونه دارن. فکر نکنم. کسی تا حالا تونسته با ...

سلام صبح خابم میومد نتونستم توضیح بدم خود کارمند بانک به ما گفتن حساب باز کنید و سر سی روز معدل حساب بگیرید

گفتن هرموقع سی روز شد ب من بگو من خودم بهت میگم چکار کنی....‌‌

شماهم سر سی روز زدید؟؟؟؟؟گفت سی و یک روز هم نشه 

2740

وام عادی فقط تسهیلات مهربانی هستش که محاسباتش بطور دقیق در سایت بانک ملی هستش ‌ . الان اولویت فقط وام‌های تبصره ای هستش مثل وام های ازدواج و فرزند آوری و کمیته و بنیاد و...

سلام صبح خابم میومد نتونستم توضیح بدم خود کارمند بانک به ما گفتن حساب باز کنید و سر سی روز معدل حساب ...

همش دروغه..... الان پول ما سه ماهه خوابیده108میلیون هم وام تعلق میگیره ولی میری شعبه میگه به ما ربطی نداره، توی بام هم هرکدملی رو میزنی میگه عدم کفایت ضمانت. اول به ما گفتن از شعبه که با فیش حقوقی هم قبول میکنیم.. الان هیچی به هیچی

کاربر آقا