2752
2734
عنوان

دخترم ١١سالشه سبیل مشکی بد داشت و ناراحت بود دیروز راحتش کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 6060 بازدید | 165 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم نه تنها تو این سایت بلکه تو کل مجازی دختر رو از سن کم به طرف این چیزا سوق میدن بعد احساس روشنف ...

دقیقا ۱۱ سالم بود پرمو بودم و بچه ها مسخرم میکردن آخرش یواشکی خودم زدم

هم  مهارت یادبگیره هم  به ظاهرش اهمیت بده تا اعتماد بنفسش بره بالا

سبزک🌱
دقیقا چرا باید هی دخترم حس زشتی میکرد و من میگفتم چیزی نیست تحمل کن , حالا اینجا هم چند نفر محکومم ک ...

محکوم چیه کار خوبی کردی

سیبیل هم موی زائد مثل موی زیر بغل

بهداشت و اراستگیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

عزیزم خاهر منم از ۹سالگی برا دخترش رو زد‌‌‌...ولی شما مضررر ترین روش رو انتخاب کردی چرا! دکلره برا پوست ضرر داره بزن نت ببین...کرم موبر خیلی بهتر و راحتره

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

دختر من ۱۲ سالشه یکساله برمیدارم سیبلاشو...پارسالم گفت آرزومه موهامو رنگ کنم صورتی یکم پشتش و بردم رنگ گذاشت وپروتئین کرد بعدش درحد هوس بود..بعد توضیح دادم رنگ موهای خوشگلتو خراب میکنه 

من ۲۰ سالمه به نظرتون ابروهامو بردارم؟اخه جلو خواستگارا خجالت میکشم ابروهام اصلاح نشده س

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
عزیزم خاهر منم از ۹سالگی برا دخترش رو زد‌‌‌...ولی شما مضررر ترین روش رو انتخاب کردی چرا! دکلره برا پ ...

برا امضات حمد خوندم امیدوارم به خواستت برسی منم پنج ساله منتظرم

برای حل مشکلاتم صلوات بفرستین....ممنونم
2706