2733
2734
عنوان

لباس ساحلی بخرم بدرد میخوره اصلا

234 بازدید | 23 پست

کلا تو خونه اهل لباس بلند نیستم . تابستونه تاپ شلوارک یا شورتک . یه دونه ساحلی دوساله کادو گرفتم هنکز ک نپوشیدم . حالا دیشب از همسایه یکی گرفتم ببینم چطوره . نخوام پس میگیره . ولی باز میگم وقتی مهمون بیاد خوبه بنظرم ( جلو مهمون مرد لباس پوشیده میپوشیم حتی داداشم باشه ) حالا موندم بخرم یا پسش بدم . از طرفیم میگم پارسال ۲۰۰ نخریدم امسال ۳۰۰ شد . شاید بدردم خورد ها🤔

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

خیلی خوبه بخر راحتی 

منم ۱۰ تا اینطوری دارم 

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قبلی اگه پوشیدی اینم میپوشی  من اهل دامن نیستم خوشم نمیاد اسپرت پوشم

گفتم ک قبلی رو دوساله هنو نپوشیدم . دقیقا منم اهل دامن نیستم خوشم نمیاد منم اسپورت پوشم. ولی برا جای مهمون مرد نه دیگه

الان ساحلی تنمه

نمیدونی چقدر راحته

انگار هیچی تنت نیس

البته من تو خونه استین حلقه ای میپوشم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
الان ساحلی تنمه نمیدونی چقدر راحته انگار هیچی تنت نیس البته من تو خونه استین حلقه ای میپوشم

یه کوتاه بالای زانو با یقه باز بدن منم میپوشم تو خونه 😁😂 عاشق لباس لختی ام 😂😁

2706