2733
2734

هستین عکس بزارم؟! 😭خالام کوچیک بود نمدونم چرا انقد گود شد پس😭😓

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 

مداوم باید ترمیم کننده میزنی جاش نمونه

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کمککک چرا اینجوره هنوز؟ 

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 
2731
مداوم باید ترمیم کننده میزنی جاش نمونه

زدممم خیلی زیااد

کسی نیسسسس

زدممم خیلی زیااد

هنوز خوب نشده که

زخمات زندن

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
منم ۱۰ ساله لیزر کردم دو بار ولی اسکارش مونده خالمم همجین کوچیک نبود ۰😪😑

چجوریه جاش😟😭

هنوز خوب نشده که زخمات زندن

پس کی خوب میشه گفتن یه هفته که😟😓

کمککک چرا اینجوره هنوز؟ 

اینکه خوبه قرمزه هنوز ترمیم کننده خوب بگیر من  تنبلی کردم  یک هفته فقط ترمیم زدم جاش سفید و گوشتی مونده  ببین  بفرستم سکته کنی  برا خودت خشحال باشی ۰😑

مال خاله منم اینطور بود باید از کرم های مخصوص مثل ترمیم کننده استفاده کنی با دکترت مشورت کن که اون ب ...

دکتره خر گفت هیچی تزن من خودم یک تومن بهارین ترمیم کننده رو گرفتم😟

اینکه خوبه قرمزه هنوز ترمیم کننده خوب بگیر من  تنبلی کردم  یک هفته فقط ترمیم زدم جاش سفید ...

وای بفرسسس😟خالت بزرگ بود؟ 

2706