2733
2734
عنوان

بازی خوردم ناراحتم

126 بازدید | 3 پست

یه پسری از کلاس اشتباهی اومد پیویم و بعد رفته از دخترا پرسیده که این چجور ادمیه 

بعد گفتن فکر کنیم با فلانی در ارتباط بوده و الان نیست 

اینم اومده بمن نزدیک شده 10 روز اینا طول کشید که ببینه قضیه از چه قراره

من طرفو دوست دارم ، ندارم 

منم حوصلم سر رفته بود ناخواسته وارد بازیش شدم 

از راه خوشم میاد و پیشنهاد می دم وارد شد 

و منم واقعا خوشم اومد این مدت ازش ولی خب نگفتم 

بعد رفته بود به همون فلانی گفته بود من با فلانی می حرفم یعنی همین پسره گفته بود با من حرف می زنه 

دعوا شد و همه چی برملا 

منم این مدت که احساسی حرف زده بودم برای این که بشوره ببره 

زنگ زدم به پسره گفتم من فهمیدم بازیم میدی منم می خواستم تو رو بازی بدم 

فکر نکن زرنگی و جلوتری   ما مساوی بودیم 

ولی از این که بازی خوردم و اعتماد کردم ، ناراحتم

تقصیر خودمم بود ،کِش دادم

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لابد پسره هم ۱۵ سالشه ؟؟؟

نه 25

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
2731