2733
2739

خیلی عجیب بود خواستم بگم اگ کسی این مدلی رفتارش سخت در اشتباه زندگی کوتاه خیلی زندگی کنیم ۴۰ سال دگ زندیم بجای تمسخر دیگران قضاوت کردن بیجا مهربان باشیم یهو مثلا میشنوید دور از جون یکی سرطان داره از بستگان چقدر سخت اون لحظه ب بی ارزشی دنیا پی میبرید ی ادمی ک ی عمر سخت جنگید با همه ی عمر خساست کرد خونه بزرگی گرفت اما دگ خودش توش زندگی نکرد اینو بشخصه خودم دیدم بعد مرگ  هیچ چیز با خودمون نمیبریم از خودمون شروع کنیم شاد باشیم ب همچیز بد نگا نکنیم خانوم خوب شمام دگ رفتار جاریت بد تلقی نکن ایشون ادم ساده بود خوشحالیش ب بقیم گفته وگرنه اگ هدفی ک تو فکر میکنی داشت از راه دگ وارد میشد

همون که خودش و جاریش با سگ ازدواج کرده بودن رو میگی؟🙉

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گیر دادیا😂🤣

خخخخخخ

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2731

وای مغزم سوت کشید وقتی دیدم

کامل نخوندم کامنتارو

ولی واقعا متاسف شدم به اینطور آدما

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2740
افسوس داره دیدن این مدل ادما باید کمکشون کرد 

اینها روانشون مشکل داره از کن و شما واقعا کاری برنمیاد باید برن روانپزشک درمان بشن

باورم نمیشه این جور ادم هایی وجود داشنه باشن شاید فقط قصد بازی روانی با کاربرا داشت 

شاید همش تظاهره و هیچ وقت این جوری نمیگه. 

کاشکی همه میفگتن بره فحش بده به جاری  حداقل اون شوهر ینده خدا نجات پیدا کنه 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
2706