2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

داخل کاسه بشکن سالم بود بو نداشت استفاده کن چند روز از تاریخش گذشته؟

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات

چرا نشه؟ اره من تا یه ماه بعدشم استفاده میکنم😂😂 البته اول میشکونم تا از سالم بودنش مطمئن شم‌بعد استفاده میکنم

حَواسِتو بِدِع بِ ماهِت،چِراغائِ شَهر اَرزِش نَدارَن(: ♥✨ ️ متاهل= متعهد♡♡
منم نمیدونم ناهار چی بذارم،دخترم جدیدا بدغذا شده

آش دندونی بذار. بچه ها دوس دارن

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

تاریخ ماریخا خیلی اعتبار نداره

بشکن ببین سالمه یا نه

ناهار هم دمپختک بذار

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽
منم نمیدونم ناهار چی بذارم،دخترم جدیدا بدغذا شده

دخترت ۵ سالشه

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات
2706