2752
2734
عنوان

بریدم کم آوردم

76 بازدید | 4 پست

دوستان تروخدا به حرفام گوش بدین چون دیگه توان ندارم فقط دلم میخاد یکی حرفامو بشنوه 

من یه دانش آموزم امسال به حدی سختی کشیدم ک هرچی بگم کم گفتم

افسردگی دارم تو بهترین روزای زندگیم 

یعنی تو این نه ماه من یک ثانیه با خیال آسوده تو مدرسه نبودم به خدا قسم یا پشت مدرسه نشسته بودم یا کلا غایب بودم من وضعیتم خیلی بد بود روزایی داشتم ک شب تا صب نمیخابیدم بعد با چشای پف کرده میرفتم مدرسه من نابود شدم به معنای واقعی 

نمیدونم چجوری گذشت ولی گذشت 

همین روز آخر باید یکسری تلکیف تحویل می‌دادم هرکاری کردم یه هفته وقت داشتم هرکاری کردمممم بخدا هرکاری کردم نتونستم انگار ک دیگه کشش ندارم فقط میخاستم تموم شه الان روزیه ک باید تکلیف رو تحویل میدادم اما انجامش ندادم نمیدونم چرا واقعا به خدا اصلا تنبلی نیس😭

من دیگه کششو ندارم

الانم نمیدونم چ کنم میترسم از مدرسه زنگ بزنن چی بگم؟ 

بخدا حق من نبود 

هنرمندتونم:)

خب میرفتی دکتر. اینجوری باید قید مدرسه رفتن را بزنی. الانم کسی تو نی نی سایت نمی تونه واست معجزه کنه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ممنون از راهنمایی کاملت 

میدونم ناراحتی از نظرم ولی من حقیقت را گفتم چون خودم ادم درد کشیده هستم و فکر نکن از سر خوشی گفتم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی