2752
2734
چرا قبول نشه؟؟؟ سکوی پرتابشه

چون خودم تو مدارس نمونه دولتی درس خوندم،خیلی سختگیر بودن 

استرس الکی میدادن

تیزهوشان که خیلی بدتره

ارزششو نداره

خیلیا رو هم دیدم تیزهوشان درس خوندن ولی دانشگاه و رشته به درد نخور رفتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نه من سمپادی نیستم ولی مشاورش هستم♡کاش زمان منم یکی بود بم میگفت که برم سمپاد.من عیرانتفاعی خیلی خوب رفتم.

اول از همه اینکه تکنیک فقط تو کلاس میشه یادگرفت پس کتاب خوندن خالی ممنوع.دوم اینکه از اول سال یه استاد عالی پیداکن که اخرسال دچار خسران نشی چون خیلی دیره برای جبران..اگر فرزندت خودخوانه و حواسپرت نیست کلاس انلاین بفرست چون صرفه جویی توی وقت و هزینه و انرژیشهههه...اگر حواسپرته فقط باید حضوری بره.در کنار کلاس باید حتما کمپلکس تست بزنه و بعد اگه تموم شد ای تی خوبه)فرازمینی).تست اموزشی باید بزنه.توی نت سرچ کن ببین تست اموزشی ینی چی .چندماه که گذشت و مباحثو سواد شد حالا باید زماندار تست بزنه اینم سرچ کن توی نت.اخرسالم فقط باید مروری تست بزنه ینی یا باید ازمون بده ازین کتابایی که ازمون ازمون هست مثل سی پی یو و سمپادیوم و ۳۱ استان. بین اساتید استاد صابر دلاوری و شهریاری رو فقط پیشنهادمیکنم چون مباحثو کامل درس میدن و کم نمیذارن.حتما هرروز نیم ساعت لغت باید بخونه برای هوش کلامی بصورت روتین روزانه.و حتما هرروز نیم ساعت بذار برای حفظ ضرب المثلای مهم از اینترنت.بعلاوه روزی یه رب نیم ساعتم شماره حروف الفبا رو خفظ کنه مثلا الف=۱. ب=۲ و...سعی کن زبان و ورزش و هرچی داره کنسل کنی چون خیلی امسالش حیاتیه از کنکورم مهمتره چون فقط امسالو وقت داره و  ورودی نهم خیلی سخته چون سوال درسی هم میاد.بعلاوه یادت نره هیچ سوال درسی امسال نمیاد برای ششم به هیچ وجه.حتمنم معدلش باید همش خیلی خوب باشه یدونه خوبم نباید داشته باشه.دوتا دفترچه دارن اولی ۶۰تا سوال توی ۷۵دقیقه که میهش هرسوال یه دقیقه وقت.دفترچه دوم ۶۰تا سوال ۲۵دقیقه هرسوال حدودا ۲۰ثانیه وقت. اسم دفترچه دوم سرعت و دقته که هیچ جا درس نمیدن و میگن باید تست زیاد بزنی تا سرعتت بره بالا.تنها جایی که دیدم خوب و مجزا یادش میده صابر دلاوریه.سوال دیگری بود بپرس

امسال ازمون داره تو آزمونای آرمایشی رتبه اش خوبه البته من اعتقادی به این مدارس ندارم خودش دوست ...

رتبه هاش چنده

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .
عزیزم منم دنبال راهنماییم

عزیزم خواهر من الان نمونه دولتی می‌ره تو فامیل هم هستن بچه هایی ک تیز هوشان میرن متاسفانه انقد ازشون میخان و باید دائم درس بخونن از هر کی پرسیدیم میگفتن افسردگی میگیرن بعد ی مدت خ فضای بدی داره الان معلم دخترم می‌گفت ک خ اینجوری بده من حاضر نیستم بچه ی خودم بره چون داشتن ی بچه از لحاظ روحی سالم باشه رو به ی بچه ی درس خون و افسرده و مریض ترجیح میدم 

تیزهوشان که رتبه ای نیست ولی پارسال ۸۸درصد قبولی داده و مام دوتا از اشناهامون باهاش قبول شدن تازه می ...

میدونه ایشون گفتن رتبه 

بنظرتون میانگین درصد دفترچه ها برای قبولی چنده

ببخشید متوجه نشدم میشه واضحتر بگید

کتاب تستونامی و اسمارتیز خوبن 

ولی الان باید چیزایی مثل سمپادیوم که آزمون شبیه سازه و ازمون های تیزهوشان سال قبل رو زد

2706