2733
2734
عنوان

حس خوب ( پیاده روی) ی کمک میخام ازتون خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 39 پست
اصلا از این ها استفاده ندارم  از وقتی کرونا گرفتم یعنی به شدت بدنم یخ  انگار گوشت بدنم ا ...

شبانه روز جوراب بپوشین و اگه تونسین ضخیم باشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کالری شماری چیه ؟؟!

هر روز هر چی میخوری کالری اش رو بشمار. تو نن بزن مثلا کالری پنیر به اندازه دو تا قوطی کبریت یا کالری یه قاشق عسل و جمع بزن.

وزنتون در 20ضرب کنید تقسیم به 100. عدد مجموع کالری از ابن عدد بیشتر نشه. با کالری شماری و در کنارش پیاده روی و البته صبوری حتما وزن کم میکنید

سلام بر دلهای خسته از انتظار،سلام بر مادرانی که در دل مادر شدند اما مادر نیستند.من مادر خواهم شد.۱۴۰۳/۰۳/۰۷@
2731
من توی 2سال 35کیلو کم کردم به راحتی بدون رژیم البته وسیله ورزشی پارکی استفاده میکردم

افرین به اراده ات 

غیر از پیاده روی رژیم هم داشتی؟یا کالری شماری؟

پوستت خراب نشد؟صورتت لاغر نشد؟

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
نه رژیم اصلا تازه کیک خامه هم می‌خوردم خب باید با دستگاهای پارک کار کنی که عضله سازی بشه

مرسی عزیزم موفق باشی

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد