2737
2739

حالا مرفه هم که نه ولی حداقل متوسط

چون میدونین دیگه الان هر کتاب تست حداقل ۶۰۰ ۷۰۰ هست

مشاور کلاس کنکور آزمون ها

نظر شما چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

صددرصد

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2740

دیگ الان خانواده ای ک دوست داشتع باشه بچش کاره ای بشه درس بخونه از همه چی میزنه ولی اونیم ک نخواد بخونه دنیا پول داشته باشه خرج نمیکنه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

من دوست های پزشک و  متخصصی دارم که از قشر ضعیف جامعه بودن 

ببینید بر فرض که بتونن کنکور رو هندل کنند با کلاس های خصوصی و کتاب و پول و ...

اما توی دانشگاه چی ! 

اونجا دیگه شرایط کاملا عوض میشه 

اگر خودشون پتانسیل و هوش بالا نداشته باشند صد در صد شکست میخورند 

چون دروس متوسطه یا پیش‌ دانشگاهی از نظر سختی الفبای دروس دانشگاهی هم نمیشه 

به خصوص توی رشته های تاپ 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

والا ما یه خانواده عجیب غریب نزدیکمون داریم که همشون هی دارن پزشکی قبول میشن از بچه های خانواده خاله زاده هاشون تا نوه ها و عموزاده هاشون نمیدونم جریانشون چیه درحالی که تو دبیرستانم زرنگ نیستن

شاید۴سال قبل نبوداماالان هست  چون معلمادگه تومدرسه زیاد درس نمیدن اگرکارشون خوب باشه کلاس تقویتی میزارن کتاباوکلاساهم که دگه نگم چه خبره

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

ظاهر قضیه این هست چون اکثرا افرادی که غیر انتفاعی میرن قبول میشن ولی باطن قضیه هم باید توجه کرد که اونها سال یازدهم ودوازدهم خواب وخوراک ندارند وهیچ تعطیلی ندارن وباید طبق برنامه ریزی مدرسه دایم درس بخونند ،حالا هر کس بتونه به اندازه اونها درس بخونه اونهم صد درصد قبول میشه .

ببین درسته گرونی هست 

ولی راه های زیادی برای خرید کتاب هست 

از سال بالایی ها بگیر 

کتاب دست دوم بخر 

الان که نمایشگاه کتابه، انتشارات توی سایتشون 15 تا 25 درصد تخفیف دارن 

دیگه نهایتا از اشنا قرض کن 

دیگه نشد یکی دو ماه کار کن پولشو دربیار 

ماهی 3 تومن دربیاری دوماهش میشه 6 تومن 

هم کتاب میخری هم برا خودت میمونه

2706