2752
2734
عنوان

عفریته زمان

121 بازدید | 15 پست

عفریته  زمان  خواهر  شوهر  منه 

عروسی  پسر خاله  شوهرم  بود 

رفتیم  ارایشگاه  من و  خودش و  مامانش 

یه  لباس خیلی  قشنگ  مجلسی دلشتم پوشیدم  یه  ریسه  هم  رنگ  لباسم  هم  ارایشگر  زد  تو موهام  زیبا تر  شد.

وقتی  برگشتیم  خونه  که بریم  سالن  طلا ها مون  رو  دور کردیم 

یه انگشتر  بدل  داشتم  که  نگین  اش همرنگ  لباسم  بود  اونو  دست  کردم  

یهو  برگشت  با لحن  بدی  گفت  خواهشا  اینو  دست  نکن  در شان  خانواده  ما  نیست 😓😓😓

چقدر  از  حرف اش ناراحت  شدم 

اخه  اشغال  بی صفت  تو  چی هستی  که شان داشته باشی 

دوس  دارم  مامان  و باباش  بیمیرن  یه  طناب  بندازم  گرون اش  و  مثل  سگ  باهاش  رفتار  کنم و  کنیز  بشه و  دست  شویی خونه  من  رو  بشوره 

این  یکی  از  بدی هاش بود 

بدتر از اینم  هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خندم گرفت از نفرینات😅🤭🤭

چه حرف بدی زده آخه به آن چه. بی ادبه

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

خوب جوابش رو بده که اینطوری اذیت نشی

وقتی گفت خواهشا اینو ننداز در شان ما نیست می گفتی این چیزیه که من دوستش دارم من واسه تو و افکارت و شان گذاریت زندگی نمی کنم که با خواست تو چیزی رو دست کنم یا نه

حتی اگر کنار ملکه ویکتوریا هم بودم دستم می کردم چون دلم می خواد لطفا دیگه توی انتخاب های من دخالت نکن

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

صد درصد تو خیلی سرتر از اون هستی  هم از لحاظ اخلاق و هم از لحاظ زیبایی 

و بدان که از حسادت اینجوری گفته بهت 

من اگرجای تو بودم چنان جوابسو میدادم اونم مثلا با دو کلمه  که له بشه بره گمشو 

خوب جوابش رو بده که اینطوری اذیت نشی وقتی گفت خواهشا اینو ننداز در شان ما نیست می گفتی این چیزیه که ...

من  دست  نکردم  

هیچی  هم  نگفتم 

دم  رفتن  به  سالن بود  

با  ماشین  شوهر من  میخولست بیاد 

ولا  همیشه توی  ماشین  ماست  

نمیتونستم  دعوا   راه  ندازم  

این  یه  چیز  بگی  دعوا  راه  میندلزه

دختره  بیصفت  ترشیده

من  دست  نکردم   هیچی  هم  نگفتم  دم  رفتن  به  سالن ...

دعوا راه بندازه خوب تو هم دعوا کن 

حرفت رو بزن کار خودت رو بکن جواب بده حتی به قیمت دعوا بهتر از اینه که انقدر فشار بکشی و عصبی بشی بیای اینجا اینطوری نفرین کنی

خودت یه نگاه به نفرینات کن

چقدر فشار تحمل کردی که همچین چیزایی میگی از شدت حال بدیت نفرین هات شکل کمیک شده

چرا دیگران رو به خودت ترجیح میدی

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
دعوا راه بندازه خوب تو هم دعوا کن  حرفت رو بزن کار خودت رو بکن جواب بده حتی به قیمت دعوا بهتر ...

نمیدونم  چرا  

حس  میکردم  نمیشه  دعوا  کرد  اون موقع 

اخه  بعدش هم  قرار بود بریم  دنبال مامان  خودم  

ناراحت  میشه  گفتم  مامانم .

2706