2737
2734
عنوان

دخترای مجرد بیان😅

185 بازدید | 15 پست

خیلی ساله که یه پسرو فالو میکنم توی اینستا خیلی ادم موفقیه و معروف هم هست ، جواب دایرکت کسی رو نمیده اصلا ولی بعضی وقتا میگه سوال بپرسین یا نظر بدین توی لایو میخونه نظرارو و جواب میده هر دفعه که عکس دایرکت و جوابارو میزاره چند هزار دایرکت واسش میره ولی بیشتر اوقات بین اون همه نظر مال منو جواب میده یبارم توی لایوش گفت خیلی از نظرای این فالورم(منو میگفت) خوشم میاد هرکی هستی ممنون ازت و درود به شرفت  ، این شخص چند ماهی رو کلا از اینستا رفت بعد چند ماه برگشت یه استوری گذاشته بود منم استوریشو ریپلای کردم ،نوشتم خوش برگشتی داداش بیا اینجاااا   پنج دقیقه بعد یه گیف استوری گذاشت که یه دختر و پسر بودن همو دیدن پسره از دور به سمت دختره دوید و محکم دختررو بغل کرد ، بعد اینکه من دیدمش سریع پاکش کرد ، یعنی ممکنه اونو واسه من گذاشته باشه  سابقه نداشته از اینجور کلیپا بزاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دل خوش نکن خواهر ولی اگه به دلت هست مستقیم بگو حرف دلتو شايد اونم منتظر تو هست

کاری به این مسائل ندارم کلا با توجه به این تفاسیر گفتم منظورش من بودم یا من اینجوری فک کردم  

2731
اینم بگم چند دقیقه بعد این حرکتش یه کوئسشن باکس گذاشت گفت هر کی هر سوالی داره بپرسه، باز سوال منو فق ...

قصد و منظورش هرچی که باشه تو خودتو درکیر روابط و کراشای مجازی نکن.

زندگی واقعی رو بهش توجه کن. خیری از مجازی بهت نمیرسه

قصد و منظورش هرچی که باشه تو خودتو درکیر روابط و کراشای مجازی نکن. زندگی واقعی رو بهش توجه کن. خیری ...

عزیز دلم من کلا فاز جدی برنداشتم فقط رفتارش واسم مهم بود که بدونم بنظر بقیه هم اینجور میاد یا  نه ،علت اینکه گفتم مجردا بیان همبنه چون کساییکه ازدواج کردن و نامزد دارن ب جای جواب دادن شروع میکنن ب نصیحت کردن درضمن باید  بگم هفته پیش دختر خالم از طریق اینستا با ی نفر از شهر دیگه ازدواج کرد  این روزا اکثرر اشناییا از طریق مجازیه

2740
منم شوهر میخوام ولی از اینا که تو مجازی هستن متنفرمممممم

عزیزم اینی که میگم از طریق مجازی با دختر خالم ازدواج کرده ی وکیل کله گندس که ماهی شیش میلیارد درامدشه حالا دنبال رابطه مجازی نباش  

2706