2733
2734
عنوان

چجوری یه شوهر پولدار پیدا کنم راه حل بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 52 پست
شاید قیافه نداری که یا الان موندی یا به خودت نمیرسی ببخشید اینارو میگم بیشتر به خودتو تیپت برس برو ج ...

اتفاقا خیلی بیشتر از این حرفا که تو میگی به خودم رسیدم و میرسم و کلا خانوادگي زیبا هستیم

اونکه پول داره  هوس باز هست و با پولش خرج دخترهایی مکنه که در دامش گرفتار میشن با کسی باش که بر ...

بی پول هم ممکنه هوس بازی کنه آدم لگد اسب بخوره خیلی بهتره تا لگد خر رو بخواد تحمل کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا اون بالایی نخواد خودتو بکشی نمیشه فقط موقعه دعاهات بگو خدا فلان چیز میخام هی تکرار کنی نتیجش میبینی ولی هر کس یک سرنوشتی داره همه یک جور نیستن باید بسپاری به اون بالایی

نگفتی چند سالته 

🇵🇸🇮🇷🖤 دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                                                                                    آیت الله حائری شیرازی:«اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»                                   به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                                    

چرا فک‌کردی یه پسری که همه چی داره خونه ماشین کار خوب سنش هم کم هست ازدواج میکنه هرکسی با هم سطح خودش ازدواج میکنه توام دنبال یه پسر پولدار نباش دنبال یه آدم خوب باش بعدا باهم به پول میرسید 

زندگی زیباست اگر زیبا نگاه کنیم 

برام عجیبه با همه خوبیایی که دارم و چهره خوب چرا خواستگار ندارم من خیلی عجیبه هم تیپ من بهترین ازدواج هارو داشتن و مهاجرت کردن همسرشون میمیره براشون حس میکنم بختم بستن والله زن عمومن اهل جادو هست دوران مدرسه هم خواستگار سمج داشتم که الان ازدواج کرده ولی احتمال میدم کار اون باشه برام عجیبه چرا من نامرئی شدم و منو نمیبینن یه زمانی که دبیرستانی بودم صد نفر منو میخواستن فکر می‌کردم سنم بره بالا ده برابر بشن یهو همه غیب شدن با اینکه من الان خیلی خوشگلتر از اون زمانم خیلی برام عجیبه که چی شده آخه من که اون همه خواستگار عالی برام میومد مبهوت موندم چی شده الان که تصمیم ازدواج دارم هیییچ کس منو نمیبینه دیدم دخترایی که یک سوم منم نه شخصیت دارن نه زیبایی و نه تحصیلات دوس پسر و ازدواج خوب دارن اما من چی پس

خیلی وقته دست گذاشتم رو زانوم 6ساله

خیلی خوبه که در امد داری افربن

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
تا اون بالایی نخواد خودتو بکشی نمیشه فقط موقعه دعاهات بگو خدا فلان چیز میخام هی تکرار کنی نتیجش میبی ...

خیلی وقته سپردم به خدا ولی دو ساله هییییچ خبری نشده خستم به خدا خیلی اذیتم نمیدونم چیکار کنم اگه میتونستم میرفتم خواستگاری 4،5تا پسر در شان بالاخره یکیشون قبول میکرد

2706