2752
2734

لطفا راه حلی که قابل اجرا باشه بدین کجاها برم و چکار هایی انجام بدم که بتونم بایک مرد خوب و خییییلی خیلی خیلی ثروتمند ازدواج کنم چه ذکر و دعایی به ذهنتون میاد لطفا راهنمایی کنید بهم ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در عجبم که تو این سن خواستگار ندارم کلی دانشگاه رفتم الانم برا خودم استادم باشگاه میرم اینور اونور اصلا به چشم هیچکس نمیام خیلی برام عجیبه چجوری بقیه انقدر خواستگار زیاد دارن سنای پایین و راحت ازدواج میکنن و میرن سر خونه و زندگی هاشون در عجبم چجوری بعضیا انقدر راحت ازدواج میکنن تو سن کم و شوهر عالی دارن اونوقت من که انقدر اذیتم حتی یک خواستگار واقعا ندارم 

برو هرروز فرودگاه بالاخره به آدم پولدار به تورت میخورع

یاد یه دختره افتادم تو فرودگاه کار می‌کرد .از حاجی های کارخونه دار معروف شهرمون  تو فرودگاه دیده بودش صیغه اش کرد آورد شهر ما یواشکی تو یه خونه های پیرمرد زندگی می‌کرد ولی لاکچری بودهاااا نمیدونم عاقبتش چیشد

پس قیافه و سن و اخلاقش؟ 

خب منظورم از خوب همیناس قیافه خیییلی خوشگل نمیخام بامزه باشه کافیه اخلاق هم که نمیشه تشخیص داد تا نری زیر یه سقف خود واقعیش نو نشون نمیدن تا 6 ماه اول

2706