2737
2734
عنوان

دندونم خیلی درد میکنه😭😭

379 بازدید | 70 پست

سلام من 46ساعته نتونستم بخوابم از درد دندونم شهرستانم هستم خونوادم اصلا راضی نمیشن برم پیش ی دکتر دیگه ا درد دندونم دارم میمیرم یه هفته هم زمان میبره برگردم شهر خودم چیکار کنم دردش اروم شه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ازین قطره میخک دنتول بگیر بزم به دندونت برای یساعت دوساعت بیی حس میشه دوباره بزن  ژلوفن بخور

یکم دیگه میزنم بیرون از خونه میرم میگیرم حتما اسپری سر لیکس زدم اثری نداشت اصلا

باید دکتر بری چاره ای نداره این درد شدید

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
2740
منم مثل شماباهیچی اروم نمیشه ولی باچای ونمک وزردچوبه یکم بهترمیشه

خیلی از روشارو امتحان کردم خمیر دندون و نمک مسواک زدن با نمک اسپری و قرصای مسکن لامصب اروم نمیشه این درد دندون چیه

خیلی از روشارو امتحان کردم خمیر دندون و نمک مسواک زدن با نمک اسپری و قرصای مسکن لامصب اروم نمیشه این ...

ژل میخک خیلی ارومش میکنه. احتمالا پوسیدگی زیاده ویا عفونت کرده. اگر عفونت داره باید انتی بیوتیک بخوری

پارسا پسرمامان😍
2706