2733
2734
عنوان

چرا اینجور میکنیم با خودمون آخه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 39 پست

با حرفتون موافق هستم همانطور که جنین در شکم مادر اگه چشم براش تشکیل نشود در این دنیا زندگی سخت میشود برایش ، ما هم اگه این دنیا از دستورات پروردگار اطاعت نکنیم انگار مثلا در آخرت چیزی کم داشته باشیم که زندگی آخرتیمون سخت خواهد بود 

امیدوارم  روزی حسرت کوتاهی کردن در اعمال دنیا را نخوریم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا مهربونه ولی همین خدای مهربونم گاهی چنان سرنوشت سختی ب آدما قرار میده ک حکمتش رو نمیدونیم

مثلا آدمای قطع نخاعی ،ادمایی ک با زجر میمیرن یا قربانیان تجاوز و آدمایی ک زندگی شون سرشار از حسرته

وسوسه شیطان

همون طور که مهربانه حسابگرم هست

همون طور که مهربونه جبارم هست

تو چطور ادعا میکنی که خدا رو دوست داری ولی به حرفش نمیکنی نماز و حجاب سخن خداست.

چه جوری خدا رو تو قلبت داری ولی حاضر نیستی به خاطرش سختی بکشی این دوست داشتنت دوست داشتن خاله خرسه اس

حالا نماز نخون فکر کردی خدا ضرر کرده؟؟؟نخیر تو ضرر کردی

وسوسه شیطان همون طور که مهربانه حسابگرم هست همون طور که مهربونه جبارم هست تو چطور ادعا میکنی که خ ...

عزمزمه اگه میخوای کسی رو راهنمایی کنی، اینقده تند راهنمایی نکن چون جبهه میگیره

بقیه پست هام رو بخون