2752
2734
عنوان

بچه ها چقدر امید هست بتونم فاند دکترا بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 83 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟چطور فهميدي؟

چون من چند روزه پرخاشگرم خودم فکر میکنم نیستم اما باید صادق باشم با خودم دلم تنگ شده و فکرم درگیره و تند شدم

با اینکه با تو خوب حرف میزنم اما متوجه شدی

دوم اینکه از روی یه عکس ساده متوجه شدی من قدم بلنده من هیچ وقت نمیتونسنم حدس بزنم یا توجه نمیکردم

2731
چون من چند روزه پرخاشگرم خودم فکر میکنم نیستم اما باید صادق باشم با خودم دلم تنگ شده و فکرم درگیره و ...

آره حسمم قويه تند هستي زود عصبي ميشي 

از تاپيكتم حدس زدم معماري يا عمران باشي

سایت ایران تایپیست از پایان نامه کتاب و مقاله درمیاره قیمتاشم معلومه چک کن ببین چقدر میگیره ازت

اتفاقا یه چیزایی شنیدم راجبش حدودا ۸ تومن اگر اشتباه نکنم انشالله خدا کمکم کنه پروپوزالم رو دفاع کنم بعد ببشتر تحقیق میکنم الان تازه موضوعم ثبت شده

چرا ابنو میگی نگو اینجور دیر نیست هیچ وقت چند سالته

35 سالمه

با دو بچه قد و نیم قد

البته الان دبیر هستم و شوهرم هم کارمنده چیزی کم نداریم خدا رو شکر ولی خب آرزوهای دست نیافته، فکر آدم رو رها نمیکنن

فقط 40 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 
اره این‌روزا بدترم شدم خیلی روزا سختیه الان خوابت میاد بعدا برات میگم چرا منم حسم قویه

خودت مقاله دربیار هزار تومنم به کسی نده من قبلا برا ایران تایپیست کار می‌کردم ولی واقعا مقاله درآوردن کاری نداره راحت میتونی

فقط 40 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 
35 سالمه با دو بچه قد و نیم قد البته الان دبیر هستم و شوهرم هم کارمنده چیزی کم نداریم خدا رو شکر و ...

همیخ جایگاه الان شما ارزو خیلیا هسه خیلیم موفقید😍😍انشالله موفق تر هم باشید

ممنونم عزیزم من مهندسی هستم البته که عاشق پزشکیم اما من فول فاند میخوام هزینه تحصیل نمیخوام بدم سنم ...

عزیزدلم فول فاند شرایطی داره که شمارو به کشور میزبان مدیون میکنه و ازادی رو ازتون سلب میکنه و این قضیه اصلا چیز خوبی نیست؛ حداقل من احساس بدی می گیرم!

اگه بتونید پولی جمع اوری کنید ک چه بهتر، اما اگر نه ، تا مقطع دکترا ادامه بدین و سعی کنید ایده هاتون رو برای دانشگاه هایی مثل هاروارد ارسال کنید و پست دکترا رو با تکیه بر پشتوانه علمیتون در کشوری غیر از ایران ادامه بدین

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙
عزیزدلم فول فاند شرایطی داره که شمارو به کشور میزبان مدیون میکنه و ازادی رو ازتون سلب میکنه و این قض ...

عزیزم تفکر شما صحیح نیست کشورهای دیگه تحصیل دکتری شغل محسوب میشه و بابت پژوهش و تحقیق به شما ماهانه حقوق تعلق میگیره مثل فرهنگیان و بقیه جاها تعهدی نداره 

الان این دوستمون کل اروپا و بقیه کشورها میتونه اپلای کنه 

2706