2752
2734
چیشده همه تو این تاپیکم یاد گناه دار بودن کارها افتادن😐وات😐 من خودم کراتین کارم میخوام کنارش یه ل ...

توهمون ارایشگری خیلی کارها هست که میتونی یاد بگیری وهیچ اشکالی هم نداره ،ولی نباید ادم خودش رو تو گناه بقیه شریک کنه ،تازه پولش هم وقتی وارد زندگیتون بشه اولین ضربه رو به خودت وخانوادت میزنه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توهمون ارایشگری خیلی کارها هست که میتونی یاد بگیری وهیچ اشکالی هم نداره ،ولی نباید ادم خودش رو تو گن ...

من تا الان پول حروم نداشتم کم ضربه نخوردم پس ترجیح میدم یه پولدار ضربه خورده باشم تا یه فقیر ضربه خورده😁

منظور از زیبا همون ک..شر بود😂 اره دیگه یه کار میخوام ترمیم ماهانه باشه

دقیقا 

بنظرم مژه راحته ولی دقت بالا میخواد و گردن درد هم داره 

آرایشگری که خودت لاین رنگ مشتری داره الان من میخوام برم تو این لاین؟

دختر ترک 🥰 
2731
دقیقا  بنظرم مژه راحته ولی دقت بالا میخواد و گردن درد هم داره  آرایشگری که خودت لاین رنگ ...

اره رنگ ک همیشه مشتری داره ولی خب بوی رنگ و اینام هست ک ریه رو اذیت میکنه

ناخن خیلی بهتره و پردرامدتره خواهان زیاد داره من ی مربی حرفه ایی و خوش اخلاق میشناسم اگه تهرانی هم کامل یاد میده هم رفع اشکال و هم مدرک میده و وقت میزاره برا اموزشش کسی که رفته خیلی راضیه الان مشغول بکارشده پیج اینستاگرامشو میزارم خودت شرایطتشو بپرس ازش اگه خواستی 

nailartist_sanaz1

09351090977