2752
2734
اره دردش بده شبا کلا از خواب بیدارم میکنه منتظرم چیزی بخورم بعدش مسکن بخورم روز سومم میشه امروز، طبی ...

اره طبیعیه

پرم کرده یا پانسمانه دندونت؟

من پانسمان بود تا یه هفته بعدش پرش کردم

این پانسمان چنان بو و مزه بدیییییی داشت که غذارو زهرمارم میکرد

بوی دارو دندونپزشکی اینا بود

یعنی دیگه غلط کنم بزارم پوسیدگی یه عصب برسه

تازه روکششم هنوز مونده🫠🤕🤕

لطفاً خواهشاً کاربرای زیر ۱۸ سال ریپلای نزنن.مرسی قشنگا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اها درسته پس اونم عصبو درگیر میکنه کم کم بهتره عصب کشیش کنی،هروقت خیلی درد شدید داشتی برو اورژانس بر ...

توکل به خدا امیدوارم هیشکی دندونش به عصب نرسه دردش زیاده 

مرسی ازت❤😘

2731
ولی هر کی جوری آرامش داره یکی دوش میگیره یکی آهنگ گوش میده یکی پیاده روی میکنه  منم اینجوری هس ...

تمام شب بیداری؟

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
اره طبیعیه پرم کرده یا پانسمانه دندونت؟ من پانسمان بود تا یه هفته بعدش پرش کردم این پانسمان چنان ...

پانسمان چجوریه؟  مال من تو مانیتور میدیت دکترم سهبار عکس گرفت تو مانیتور و بعشد گفتتموم شدشدو ساعت طول کشید روشو سرب مانند ریخته نمیدونم پر شده یا این مانسمانه ولی مخکم هست روی دندانمه رنگشم رنگ خود دندانمخ

شوهرت وجدان نداره مگه؟خب یه جوری نمیشد باهاش مدارا کنی علت طلاقت چی بود مادر بودن سخته

شوهرش پخته نیستش ..حتما وجدان نداره 

پانسمان چجوریه؟  مال من تو مانیتور میدیت دکترم سهبار عکس گرفت تو مانیتور و بعشد گفتتموم شدشدو س ...

اره پر شده فک کنم

نگفت بیا برا روکش؟

لطفاً خواهشاً کاربرای زیر ۱۸ سال ریپلای نزنن.مرسی قشنگا
اصلا این کارها رو نمیشه حتی حرفشو زد

برا مام قفله 😐🙄ما البته یکم خانواده سنتی هستیم هنوز قلیون برامون حکم اعدامو داره دیگه حساب کنید😅شاید از نظر بقیه یکم مدرن نیستیم از این لحاظا

برا مام قفله 😐🙄ما البته یکم خانواده سنتی هستیم هنوز قلیون برامون حکم اعدامو داره دیگه حساب کنید😅ش ...

ما خونه مون ماهواره هم نداريم 

2706