2733
2734
عنوان

موهای صورت ◆★◆✭

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 38 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بحث این نیست که نقص داره این نقص نیست  این بهداشته فرد اینو متوجه شو  نگفت ...

اصلاح صورته بهداشت ربطی نداره بهداشت اینه صورتتو مرتب بشوری 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
یعنی خیلی ضایس صورتش مو دره ؟؟منم صورتم مو داره تیره هم هست کمم نیست خیلی ۲۱ سالمه هنوز نزدم یعنی ضا ...

عزیزم اینکه خود ادم انتخاب کنه نزنه بااینکه مجبورش کنن نزنه و حق انتخاب نداشته باشه فرق داره

شما لابد حس کردی مشکل باهاش نداری که نزدی، الان دیگه پرسیدن نداره اگه ضایع بود خودت میفهمیدیو تاالان زده بودی

منم موهای صورتم پوستمو خوشگلتر نشون میده نمیزنم، فقط پشت لب رو میزنم

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
عکس صورتت که گذاشته بودی مو نداشت که😐😂

چرا یه ریز مویی داره تو عکس معلوم نبود 

ولی اتفاقن تو عکس یجاش مشخص ود کات کردم😂😂😂

خوب اونجوریم داره اذیت میشه ، بچه های کلاس واقن بد دلشو میشکنن خودش یه بار خاست درمورد این موضوع با ...

خب پس به بهونه درد دل زبونشو باز کن و بعد بهش راهکار بده اما دلسوزانه و خواهرانه جوری که خجالت زده نشه 

بالاخره تو بهش یچی بگی یکم بهش برخوره خودشو جمع کنه بهتره تا اینکه هزار نفر لهش کنن و تبدیل به تروما و آسیب روحی بشه 

خدایاشکرت❤️✨
عزیزم اینکه خود ادم انتخاب کنه نزنه بااینکه مجبورش کنن نزنه و حق انتخاب نداشته باشه فرق داره شما ...

منم پشت لب رو میزنم اونم بخاطر اینکه اشتباه کردم رفتم لیزر و نباید برای موی کرکی رفت لیزر بدتر میشه الان قشنگ پشت لبم تیره میشه بلندددد

دیگ همش میزنم 

ولی قبل لیزر خیلی دیر به دیر میزدم

خب پس به بهونه درد دل زبونشو باز کن و بعد بهش راهکار بده اما دلسوزانه و خواهرانه جوری که خجالت زده ن ...

اصن خیلی بده 

مثلن بهش میگن وای بچه ها پسر تو کلاسه روسریتونم بکشید جلو 

یا میگن برم تو سیبیلات ،    سیبیل قشنگ کی بودی ... سیبیلاتو نمیزینی میخای بگی خیلی خوبی و.... 

نمیخام خیلی بحثو باز کنم  ولی موهای زیر بغل بهداشت نیست؟

موی زیر بغل اگه زده نشه باعث میشه بوی عرق بیشتر بشه 

موی ناحیه تناسلی اگه زده نشه ممکنه به مرور باعث عفونت بشه 

ولی موی صورت چه اشکالی داره زده نشه این به بهداشت ربطی نداره

2706