2733
2734
عنوان

موهای صورت ◆★◆✭

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 38 پست
 اصن خیلی بده  مثلن بهش میگن وای بچه ها پسر تو کلاسه روسریتونم بکشید جلو  یا میگن ...

اخیییی پس خیلییی پر موعههه

بنده خدا خیلی بده اینجوری 

ماعم یه دوست داشتیم همه بهش فاطمه سیبیل صدا میکردن بعدا حتی ازدواجم گردن بچه ها شوهرای دوستام بهش میگفتن فاطمه سیبیل😐🥲😂

بنده خدا خیلی گناه داش

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته تقصیری نداری چون سنت کمه طرز فکرت اینجوریه

مامانبزرگ عزیزم  

فک کنم به سن قانونی رسیدن باشم

من این طرز فکرو دارم 

تو نمیتونی تغییرش بدی 

عقل به سن نیست 

شما اگه خیلی از من بیشتر میفهمید 

به طرز فکرم احترام میزشاتی و مث بچه ها سر اینکه بهداشت هست یا نیست بحث نمیکردی 

چجوری سر بحثو باز کنم؟ 

ببین اگه مسخرش کردن بگو اینا چی میگن داستان چیه؟

بعد که گف بگو کاری نداره من خودم یه رفیق اینجوری داشتم مشکلشو فلان مدلی حل کرده و خیلیم راضی بوده توام انجام بده غصه نداره که عزیزم همه چی راه حل داره 

خیلی دوستانه و صمیمی بگو که بهش برنخوره

خدایاشکرت❤️✨
مامانبزرگ عزیزم   فک کنم به سن قانونی رسیدن باشم من این طرز فکرو دارم  تو نمیتونی تغییر ...

سن قانونی؟تو ۱۰۰ سالت هم که بشه عقلت اندازه بچه ۷ ساله هست وقتی طرز فکرت اشتباهه باید جوابتو بدم اما مغزت مقاومت میکنه دست خودت نیست عقلت رشد نکرده شک ندارم تویی که داری این حرفارو میزنی الان شیو نیستی و کلی پشم داری

سن قانونی؟تو ۱۰۰ سالت هم که بشه عقلت اندازه بچه ۷ ساله هست وقتی طرز فکرت اشتباهه باید جوابتو بدم اما ...

شما حتا بلد نیستید صحبت کنید و به دیگران احترام بزارید 

مثل بچه های ۲ ساله دم بستنی فروشی میمونید 

تو حتا اینو هنو نفهمیدی که طرز فکر هر کسی یجوری 

نیمشه گفت طرز فکر تو درسته یا طرز فکرت اشتباه  اینو هیچکس نمیتونه  تعیین کنه  چون معیار خاصی نداره 

وقتی یکی دینش متفاوته تو میتونی بیای بگی دینش اشتباس؟  

بعدم اگه یکم به اون مخت (البته مطمعن نیستم اصن مخ داشته باشی ) فشار بیاری اگر مشکل خودم بود میومدم میگفتم چیکارکنم مامان بابام اجازه بدن وقتی اونو دارن اذیت میکنن منو اذیت نمیکردن؟ 

بعدشم من نگفتم چی بگم مامانش قبول کنه 

گفتم کمکش کنم پس خودم راه حل دارم  خانم ایکیو 

شما حتا بلد نیستید صحبت کنید و به دیگران احترام بزارید  مثل بچه های ۲ ساله دم ...

ببین ما یه نظر شخصی داریم که هر چیزی میتونه باشه

یه نظر کلی داریم که ربطی به نظر شخصی من و تو نداره

موی صورت مثل موی ناحیه تن...اسلی نیست که نیاز به شیو داشته باشه تا باعث عفونت و قارچ و .. نشه

موی صورت مثل موی زیر بغل نیست که شیو نکردنش باعث بوی بد عرق و عرق سوز شدن بشه

موی صورت مثل مو های سر نیست که نیاز به شامپو برای جلگیری از شوره و چربی کف سر بشه

موی صورت هرروز با آب و صابون یا شوینده و یا آب خالی شسته میشه 

حتی بی مو ترین صورت رو یک هفته نشوری چربی میگیره و جوش میزنه موی صورت مثل باقی جاها نیست 

هر کی موی صورتشو نمیزنه کثیف نیست

یکی دلش نمیخواد

یکی کیست تخمدان داره و مشکلات هورمونی داره نمیتونه اصلاح کنه چون ضخیم تر و بیشتر میشه 

یکی هم اجازه نداره

هر جای بدن رو با شوینده یا آب نشوری باعث کثیفی میشه