2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من فقط یه تاپیک دیدم ازش آخرشم نفهمیدم چیسد تعریف کن

یه کاربر ب ظاهر خانوم اومد گفت شوهرم اعتقادی هست میگه سمت قبله ر ا ب ط ه نداشته باشیم امشب پشتمون ب قبله بود شوهرم گفت گناهه منم حسم پرید دعوا کردم جدا خابیدم کمک خاست چیکار کنم ما هم عین اسکلا دلداری و راه حل دادیم🤣

بعد گفت شوهرم تو تاپیکه میخونه دوباره تاپیک زد 

بعد یک ساعت یه کاربر جدید گفت ک ۳۰دیقه بود عضو شده بود گفت شوهر اون خانومم دوسش دارم قضییه حل شد بدون وضو اون کار نمیکنم همسرم کاربری زد نمیدونستم نی نی سایت چیه😅

خلاصه یه نفر مارو اسکل کرد و خابید

2731
یه کاربر ب ظاهر خانوم اومد گفت شوهرم اعتقادی هست میگه سمت قبله ر ا ب ط ه نداشته باشیم امشب پشتمون ب ...

😂😂😂😂

حالا جدا از این سرکاری داشتم واقعا فکر میکردم من خودم آدم مذهبیم و محجبه هم هستم دوستدارم با یه آدم مذهبی هم ازدواج کنم ولی واقعا این آداب ر ا ب ط ه رو خوشم نمیااااد😐😂

چهارروز دیگ جدی جدی شوهرم برگرده اینجوری کنه میزنم تو دهنش میگم دیگ سمتم نیا

خیلی بده که اینجوری

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
😂😂😂😂 حالا جدا از این سرکاری داشتم واقعا فکر میکردم من خودم آدم مذهبیم و محجبه هم هستم دوستدارم ...

باید رعایت بشه 

مثلا میگن قبل رابطه بسم الله بگید 

ولی این مارو ایسگا کرد 

فک کنم خودش بود شوهرشم نبود 😅😅😅گفت قضیه حل شد انگار جایی دورتر از قبله حل شده😅😅😅