2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین مختصر داستان زندگی خودمو دختر عموم رو واستون تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 331041 بازدید | 845 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای منم همینطور

🤣مردم اختلاس میکنن ادم میکشن هیچی نمیشه یک خونواده فقط چون به دختر اینا سرکوفت زدن به چنین سرنوشتی دچار شدن 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2731
با صبر خدا جوابشون میده .پارسال شوهرم خیلی خیلی بلاها اورد سرم کتک زدن بگیرتا همه چی .سنگ کلیه داشتم ...

سلام خدا قوت .من بودم با همچین ادمی نمی موندم باید بدون این کارها را کردن چه تاوانی دارد

تو فرهنگ و منطقه ای که یه دختر مدرسه ای تو 14 سالگی ازدواج می کنه، امکانش 100 درصده که دخترعموش هم ت ...

بله تازه خیلی از پدرو مادرا دختراشونو زود شوهر میدن من خودم 14 عقد 15 عروسی همه تو منطقمون اینجور بودن من اجیمم همین طور ولی ما تخمدان هامون دیر رسیدن یعنی خواهرم بعد هست سال بچه دار شد خودمم هفته ساله هنوز بچه ندارم هرروز از این بابت تحقیر بابام یه جوری میگه انگار قراره منه 21 ساله ک امسال 22 سالم میشه قراره هیچ وقت بچه دار نشم چون همه همسنامون بچه دار شدن ما نشیدیم حالا دست از تحقیر خواهرم کشیدن حالا من اذییت میکنن

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 
🤣مردم اختلاس میکنن ادم میکشن هیچی نمیشه یک خونواده فقط چون به دختر اینا سرکوفت زدن به چنین سرنوشتی ...

اخه خیلی سواله این همش از خوبیهاو زندگی خوبشون گفت بعد میگه عموم اینا اینجورشدن اونا بدشانس بودن ازاولم که این تعریف کرد خدازده بودن بعد فقطذوقش که شوهر دخترعموم گفته اندامش مرد کشه و زندگی جمع کنه توهم میزنه شوهرشم سیب زمینی فقط گوش داده 

اخه خیلی سواله این همش از خوبیهاو زندگی خوبشون گفت بعد میگه عموم اینا اینجورشدن اونا بدشانس بودن ازا ...

😅😅😅 یطوری فقط سر هم آورده 

بنطرم همه لین اتفاقا چیزیه که استارتر دوس داره اینجوری باشه نه چیزی که اتفاق افتاده واقعا

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
زن عموم ب عموم خیانت کرد  عموم بخاطر دردی بیکار شد الان میره کارگری ساختمون  عموم بخاطر ...

عموت کاری که بخواد اینجوری کارمای تو بگیردش انجام نداد... به خودتون نگیرید... با وجود اینکه قشنگ نوشتی و قلم خوبی داشتی ولی جوگیر نشو... یه بخش خیلی زیادی از زندگی دخترعموت و عموت بخاطر اشتباهات خودشون بوده و اصلا ربطی به شما نداره....یعنی کاری که شما رو دچار مشکل و ناراحتی بکنه انجام نداده

الان حسرت زندگی منو میخورن  همون محمد صدبار سفارش فرستاده از دوست و اشنا که که محیا((منو)) ...

خیلی خوب بود و خوشم اومد خصوصا از عشق و عزت ونفسی که بابات بهت میداد 

تازه ورود نیستم با چهارسال سابقه ترکیدم درگرانبها بودم 
خدارو شکر که حاجت دار ها  تو خواب نارن  وگرنه الان کلی کامنت بود که اگر پربازدید شد دعا ک ...

خداکنع بمیری خیلی خندیدم ب خاطر کامنتت  راست‌گفتی خواب بودم ولی نمی خوام‌خرم گلستان  شم خداوندم خیروبیاره🤣🤣🤣🤣🤣

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
2706