2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین مختصر داستان زندگی خودمو دختر عموم رو واستون تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 330875 بازدید | 845 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالاخوابش برد

شایدم داره مارو تماشا میکنه 

اسی جون عکس و بزار بریم دنبال زندگیمون😅

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
2731

محیا خانوم با اینکه کلی معطل کردی امااا خوشگلی گلم و الان که بزرگ هستین دست کمی از دختر عموت نداری هر دو تاتون دافی هستین برای خودتون 🤭. به هر حال خوشبخت باشی و خدا دخترت رو برات نگه داره. 

2740

آدم تو زندگیش شکست بخوره میشه لق لق دهن فامیل جرریان دختر عموی شماست

اون دختر ساده و بچه بوده با ۱۳ سال سن گول یه سرباز فراری رو خورده ،بعد عقدش مامانش میومد می‌گفت ای وای بدبخت شدیم تا دشمن شاد بشه؟

خب وقتی فرار کرده یعنی خانواده موافق ازدواجشان نبوده ولی نخواسته جلوی فامیل خودشون رو تحقیر کنن مثل مامان شما مغرور بودن

بعدشم جریان اونا رو مثل کلید اسرار تعریف کردی دور از جون ممکنه یه عده هم کار شما رو و اخراج باباتون رو هم نتیجه ی عمل نادرست و آه کسی بدونن

تو فامیل مثل هم هستین همون‌طور ک شما آبروی دختره رو با پخش پیاماش بردین کارش غلط بود ولی با یه بلاک تموم میشد نیاز نبود ابروش پیش عمو و فامیل رو ببرید

نظر شما متین اما خشونت کار روانیاس و آدم بیمار و روانی سن و سال نمیشناسه

دقیقا . یه چوب دستشون گرفتن هرکی سن پایین ازدواج میکنه رو میزنن 🙄😂 بابا واقعا شاید یکی خوشبخت شد 😏

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706