2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اره تو نت زدم گفت سه دستگاه میتونه ولی چجوری الان نگاه کنم میشه راهنمایی کنی

با همون شماره ای که اشتراک گرفتی توی گوشی بزن و وارد اکانتت بشو

راستی برای ماه بعد دسگه اشتراک نگیر با نت ایرانسل هات اسپات بشی و وصل بشی رایگان میتونی نگاه کنی

با همون شماره ای که اشتراک گرفتی توی گوشی بزن و وارد اکانتت بشو راستی برای ماه بعد دسگه اشتراک نگیر ...

ببین شماره ای که تلویزیون اشتراک گرفتم شماره داداشم بود الان خونه نیست اون کد میره واسه داداشم درسته؟

ببین شماره ای که تلویزیون اشتراک گرفتم شماره داداشم بود الان خونه نیست اون کد میره واسه داداشم درسته ...

اگه براش رمز عبور گذاشتی میتونی با شماره و رمز عبور وارد بشی ، اگه نزاشتی اره کد یکبار مصرف میره روی همون خطی که اشتراک گرفتی

اگه براش رمز عبور گذاشتی میتونی با شماره و رمز عبور وارد بشی ، اگه نزاشتی اره کد یکبار مصرف میره روی ...

ببخشید یه سوال دیگه

من میتونم بعد اینکه اشتراک این ماه تموم شد شماره ای که باهاش وارد فیلیمو شدم رو ویرایش کنم و شماره خودمو بزنم؟

ببخشید یه سوال دیگه من میتونم بعد اینکه اشتراک این ماه تموم شد شماره ای که باهاش وارد فیلیمو شدم رو ...

اره عزیزم از اکانت قبلی خروج بزن و با شماره ی خودت جدید وارد شو اشتراک بگیر

فقط چک کن تمدید خودکار نداشته باشی و شماره حساب توش ذخیره نشده باشه، از این مدل جدیدا که کد ملی میخواد و به حساب مستقیما وصل میشه

2706