2733
2734
عنوان

به نظرتون موضوع چیه؟

228 بازدید | 18 پست

یه سوال دارم کلی سایت روانشناسیو مقاله وو بقیه چیزارو نگاه کردم. الان میخوام اینجا نظرارو ببینم چیه؟؟

اولش بگم من مرد هستم. و اینکه همسر من حق طللق داره. یک ماه پیش وقتی من نبودم وسایلشو جمع کرد رفت..جوری رفت که هیچ دلیلی برای برگشتنن نداشته باشه. گفتش تا چند روز دیگه برای طلاق اقدام میکنم. منم میدونستم اگه اون موقع میرفتم جلو کلا همه چیز خرابتر میشد و فقط بی احترامی میدیدم. 

خانواده به شدت حمایتگری داره. تو عشقو علاقه ای ک بینمون بود شکی ندارم ولی سر یه موضوع که حالا کار نداریم خسته شد.  البته منم بهش حق میدم. ولی اون مسکل در حال حاضر برطرف شده.

امروز متوجه شدم تا الان حرکتی نکرده. یعنی با اینکه متونست کارو یکطرفه تموم بکنه و همه شرایط براش فراهم بود هیچ اقدامی نکرده.

تابحال هیچوقت از اول آشنایی اینجوری قاطی نکرده بود. همه چیز تازه اس. و منم رو همون حساب قبلی که عاشق همیم متوجه چیزی نشدم تا اینکه دیدم واقعا خسته شد.

به نظر شما منظورش چی میتونه باشه؟ آیا بی تفاوتیشو نشون میده یا اینکه داره فکر میکنه یا داره پشیمون میشه؟ به نظرتون تو این موقعیتا زنا پشیمون میشن؟ یه جا نوشته بود یه زن وقتی میگه دیگه دنبالم نیا منظورش چیز دیگس.. این درسته؟؟ 

اینم بگم اگه نظرا قانعم نکنن فردا دوبارهمیزارم همه بیدار باشن.

شما اينهمه مقاله خوندين

متوجع نشدين

هر گردي گردو نيست؟

هوش مصنوعي نيست ك بتون دقيقا بگه الان هدف تمايل ايشون چيه..

يا پيشگو و غيب گو.

هزاران زن ممكنه از سكوت يك هدف داشته باشن

نفر ١٠١ ي هدف ديگه..

ضمن اينه

اينم بكم اگر قانع نشم بازم فردا ميزارم

كفايت ميكنه براي خستع شدن كنار شما.مگه حتما بايد شما قانع بشيد؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی ب شرایطی داره ک براش فراهم ساختی     و اونجوری تصمیم گرفته       هزارسالم بگی هیچ کس نمیتونه کسی رو قضاوت بکنه با ی جمله یا ی سطر        پس هرزن خصوصیاته خودشو داره    اون ک میگی حق طلاق داره ولی اقدام نکرده  با اینک حمایت خانواده داره      لابد خییییلی دوست داره    وگرنه حتی خسته هم میشد باز اگ حمایت میدید اقدام میکرد      ...هرچند نمیشه از ی زندگی یهو خسته بشی   آدما یهو نمیرن  یهو خسته نمیشن  ب مرور از پا درمیان    زن اگ در خانه اش امنیت آسایش احترام وارزش و اعتماد ببینه    هیچ وق  ن خسته میشه ن تموم میکنه   بلکه میمونه میسازه  

2731

آدمها متفاوتند 

من خودم به شخصه اگه همچین کاری کنم معنیش اینه دارم فکر میکنم رو تصمیمم ولی چون من اینجوریم صرفا نمیشه گفت همسر شما هم همینه 

من جات باشم اگه واقعا زندگیمو دوست دارم میرم دم خونه پدر خانومم و اینقدر پاپیچ طرف میشم تا نرم بشه

داره این کارو میکنه که شما یه اقدامی بکنی الان منتظری خودش با عشقش برگرده؟ حس خودخواهی نگرفتین خود ...

ن خدایی. تو چند روز اول فقط یکبارتونستم باهاش حرف بزنم ک همونم ب بلاک شدن منجر شد. به خودشم گفتم هییچ دفاعی ندارم هرچی ام بگی هر کاری بکنی حق داری. فقط بیا خودت ببین مشکل حل شده یا ن. یه فرصت دیگه به هردومون بده..

از بلاهایی ک قانون میتونه سرم بیاره مقل مهریه یا چیزای دیگه ترسی ندارم حبسشو میکشم..فقط میخوام یه فرصت دیگه بده.. امیدوار بودم به مشاوره بکشه کار اونجا ثابت کنم. ک هنوز کار ب اونجا نکشیده خدارو شکر. هرچند نگران بودم اون مرحله رو هم میتونه با وکیل دور بزنه اگه بخواد

هیچ خود خواهی ای در کار نیست من کاملا خلع سلاحم

فقط میدونستم اونقدر برام ناشناخته شده بود ک جایی برای التماسو حرف زدن نزاشته بود. ولی تا الان بیکار نشستنش واقعا نمیدونم چه معنی ای میتونه داشته باشه

شما اينهمه مقاله خوندين متوجع نشدين هر گردي گردو نيست؟ هوش مصنوعي نيست ك بتون دقيقا بگه الان هدف ...

🤦‍♂️ بله واقعا بد نوشتم. منظورم بیدار نبودن بقیه بود. فقط خواستم بیشتر دیده شه 

ن خدایی. تو چند روز اول فقط یکبارتونستم باهاش حرف بزنم ک همونم ب بلاک شدن منجر شد. به خودشم گفتم هیی ...

بازم بهش گفتین خودت بیا خودت ببین

آدمی که خیلی اروم بوده برای اولین بار رسیده به این لول یعنی کارد به استخون رسیده دیگه.. نه؟

الان دلیل ایشون برای کارش اونقدرام مطرح نیست

مهم اینه که رابطه چقد واسه شما ارزش داره و چیکار میکنی که حفظش کنی، حالا دلیلشون هر چی هم باشه

یعنی نسبت به دلیلی که دارن شما تصمیمت برای موندن یا رفتن عوض میشه؟

بستگی ب شرایطی داره ک براش فراهم ساختی     و اونجوری تصمیم گرفته       هزار ...

ممنونم 😑 اره کل حرکات این چند ماه گذشتشو مرور کردم. کاملا مرحله مرحله عوض شد. منم خیلی مدت بود اصصلا حواسم نبود دو سه ماهم ازش کلا دور بودم.. از ی طرفم خانوادش متوجه شدن. تا اینکه از اول عید تا ۲۱ ام دوباره نبودم برگشتم دیدم رفته. ولی ازاین میسوزم هیچ مسئله منحلی تداریم اونمشکلی ام ک خیلی مسئله بزرگی بود حل شده. بعد از کلی ساختن تصمیمشو گرفت. هرچند خانوادشم بی تاثیر نبودن

ممنونم 😑 اره کل حرکات این چند ماه گذشتشو مرور کردم. کاملا مرحله مرحله عوض شد. منم خیلی مدت بود اصصل ...

انشالله ک برادرم مشکلت حل بشه     وتوکل ب خدا ب زندگیتون بر میگردین    ...ولی با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه    هرچ درتوانت هس سعی کن اگ میخاهی و میخاهدت   وگرنه اگ خاستن نباشه  فایده نداره

آدمها متفاوتند  من خودم به شخصه اگه همچین کاری کنم معنیش اینه دارم فکر میکنم رو تصمیمم ولی چون ...

همین قرارو گذاشتم با خودم. فقط مجبور بودم ی مدت همه چیو خنثی نگهدارم هم ببینم اون چیکار میکنه هم اینکه مشکلارو حل کنم. خنثی نگهداشتم ببینم بازم دلش تنگ میشه؟ باورتون نمیشه بعد اون همه اتفاقای قشنگ رفتارش جوری عوض شد انگار تنفر پیدا کرده. و بازم میگم حق داشت. من متوجه نبودم. چیکار کنم تجربم کمه😑 از همون اول با خودش رفتم تو رابطه بعد چند سال دوستی و دو سال نامزدی هنوز دوسال نشده تو خونه خودمونیم. لازم بود این اتفاق بیفته. فقط امیدوارم حسش مشترک باشه. اینو نمیدونم😑

اگه اون‌مشکل حل شده برو‌ دنبالش 

راستش خدارو شکر گوش شیطون کر امشب یجور دیگه خوش حالم. نگران بودم تا الان کارو تموم کنه. ولی مطمئن شدم حرکتی نکرده. یه واسطه دارم فقط اون میتونه حرف بزنه. اونم گفتش حواسم هست وقتش سد حرف میزنم. یکم دیگه بگذره حتما.🙂

همین قرارو گذاشتم با خودم. فقط مجبور بودم ی مدت همه چیو خنثی نگهدارم هم ببینم اون چیکار میکنه هم این ...

زندگی بالا پایین زیاد داره 

خود من هرگز فکر نمی‌کردم زندگیم اینجوری پیش بره ولی رفت 

بازم میگم اگه واقعا نمی‌خوای زندگیت به هم بخوره برو دنبالش تا دلش نرم بشه 

اگه حتما میخواست جدا بشه تا حالا اقدامی کرده بود یا شایدم اقدام. کرده هنوز برای شما چیزی نیومده 

ضمن اینکه من خودم اگه همسرم تلاشی نکنه بیشتر روی تصمیم به جدا شدن تمرکز میکنم تو همچین وضعیتی 

انشالله ک برادرم مشکلت حل بشه     وتوکل ب خدا ب زندگیتون بر میگردین    ...ولی با ...

ممنونم. حواسم هست. فقطط یکبار راضی بشه حرف بزنیم..حقیقتش بدجور ترسیدم. جوری قاطع گفت من تصمیممو گرفتم نظرم عوض ننیشه من فاتحه خودمو خوندم. با همه اینا تصورتون همینه ک میخواد فرصت بده؟ خب اگه بی تفاوت بود یا هدف دیگه ای داشت کارو یکسره میکرد

2706