2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا ۲۵ ازدواج میکنی حس میکنم برا آیندت برنامه ای نداری هدفی چیزی.... خانداری  شوهرت نسبتا قد بل ...

عزیزم میشه لطفا بفرمایید مشخصات من چیه؟من معلم میشم یا خیر؟چه زمانی ازدواج می کنم؟مشخصات ظاهری و شغلش چیه؟مرسی عزیزم

😂عه یعنی چطوری تابلو بود منم زیاد باور ندارم ولی برا خودم بعضی وقتا درست در میاد  خوب بگو که ...

مثلا معمولا هرکسی لاک بزنه یا کاشت یچیز عادیه براش و سوال نمیکنه ، مایی که لاک نمیزنیم فکرمیکنیم غیر عادیه و وقتی راجع بهش بپرسی مشخصه که لاک نداری

اما اگه بگی رنگ لاکم چه رنگیه یا طرح روی ناخنم چیه اونوقت مهارت طرف مشخص میشه که بگه اصلا لاک نداری

شارژم همینطور دیگه جلوی چشمت بوده پرسیدی

شامم نمیدونم چی خوردی هرچی بوده نوش جونت😅

😂عه یعنی چطوری تابلو بود منم زیاد باور ندارم ولی برا خودم بعضی وقتا درست در میاد  خوب بگو که ...

اینم بگم اینایی که معمولا جواب سوالای بقیه رو میدن یا ادعای شخصیت شناسی دارن معمولا چیزای بدیهی یا کلی میگن، یا حتی دو پهلو حرف میزنن که هرکدوم شد بگن اره دیگه همونو گفتیم

مثلا معمولا هرکسی لاک بزنه یا کاشت یچیز عادیه براش و سوال نمیکنه ، مایی که لاک نمیزنیم فکرمیکنیم غیر ...

🤣🤣🤣چه شما باهوشی راس میگید ها دقت نکرده بودم😂🙏♥️ مرسی 😂آخه گفتید یک سوال کلی بپرس پرسیدم

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2706