2733
2734
عنوان

دیگه مطمئنم قبول نمیشم

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 23 پست
تست کار کنم؟ نهایت مثلا ده تا تست رو بتونم درست بزنم؟

تست خیلی مهمه این چند روز خلاصه هات بخون و بکوب تست بزن

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من خودم ، اردو و مبانی رو شب آخر با وویس خوندم. بد نبود. از هیچی بهتره

کلا اختصاصی رو خیلیا گند زدن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

عمومیارو سه بار دوره کردم.

تخصصی رو فردا پس فردا دوره کنم، دو روز اخر رو بذارم فقط واسه اختصاصی؟تست بزنم؟

اگه تاپیک مال تو نیست و نظرت باهام مخالفه، ریپلای نزن. یه چی میگم بهت،هم تو میسوزی هم کاربریم. 
قبول شدید؟ درصداتون چطور بود؟

پرپرشی بودم هنوز نتایحو نزدن.

والله اینجور که خودم حساب کردم امتیازم بدون بومی میشه ۲۴۰ ، دیگه نمیدونم قبول میشم یا نه. البته من ۱۵ روزو هیچی نخوندم وقتمو تلف کردم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
پرپرشی بودم هنوز نتایحو نزدن. والله اینجور که خودم حساب کردم امتیازم بدون بومی میشه ۲۴۰ ، دیگه نمید ...

ایشالا قبول میشی.

اگه تاپیک مال تو نیست و نظرت باهام مخالفه، ریپلای نزن. یه چی میگم بهت،هم تو میسوزی هم کاربریم. 
این عمومی هامه امروز ازمایشی امتحان دادم

اونایی رو که خیلی شک داری اصلا نزن، من غلطام زیاد شدن نمرمو کم کرد