2752
2734
عنوان

اشتباه منو نکنین دلسوزی الکی نکنین

292 بازدید | 17 پست

امروز دوستم اومد خونمون من ی دختر و ی پسر دارم دخترم ۴سالشه پسرم ۱۸ماهه بعد اون ی دختر ۲ساله داره بعد دختر من از صبح کلی ب خودش رسید لباس قشنگ پوشید گفت اینا الان میان منو میبینن کلی خوششون میاد و ...وقتی اومدن زیاد بهش توجهی نکردند و اونم احساس کردم یکم رفت تو خودش و دیگه صحبت نکرد مراقب غرور بچه هاتون باشین با اینکه من کلی قریون صدقش رفتم اما باز فایده ای نداشت احساس میکنم ب اعتماد ب نفسش ضربه زدم و اینکه دوستم حتی ب دسر کوچیکمم زیاد توجه نمی‌کرد اما من الله برای اینکه دل بچش نشکنه بغلش کردم و بوسش کردم و ازش الکی تعریف و تمجید کردم که اصلا لزومی نداشت وقتی اون هیچ توجهی نمی‌کرد من آنقدر بچه اونو بالا ببرم و بچم باورش شده بود که اون بهتر از خودشه و همه ب اون توجه میکنن حتی مادرش موقع خواب ب من گفت مامان اون مگه از من خوشگلتره و دیگه حرفی نزد اما فهمیدم مقصر منم خیلی احمقانه رفتار کردم که بچم اینطوری بگه الان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم بچه داری خیلی سخته باید به بچه ات از الان یاد بدی مهم اینه خودش زیبا باشه خودش لذت ببره خودش خودشو دوست داشته باشه خانوادش براش مهم باشه مهم اینه توبپسندی 

احتمال میدم بهش گفتی خوشگل بشی فلان بشی چنان بشی فلانی بگه به به چه دختر خوبی دقیقا مثل تمام مادران ایرانی 

ایندفعه گذشت اما از امروز به بعد بهش بفهمون خودش مهمه و فکر خودتم درست کن

خب شاید رفیقت ذاتن از بچه خوشش نمیاد  خیلیا هستن  زیاد از بچه خوششون نمیاد و فقط با بچه ...

نه کلی گفتم نمیگم اون مقصره میگم من مقصرم نباید اینهمه از اون جلو دخترم تعریف بی جا و الکی میکردم

می‌دونم این حرف غلطه 

ولی بگو علت اینکه اونو ناز کردم و تعریف کردم این بود که شما خیلی خوشگلی نیاز به تعریف نداری از اون تعریف کردم ناراحت نشه

دیگه هم تعریف نکن

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
عزیزم بچه داری خیلی سخته باید به بچه ات از الان یاد بدی مهم اینه خودش زیبا باشه خودش لذت ببره خودش خ ...

من هرشب قبل  خواب بهش میگم خودتو دوست داشت باش آراسته باش مرتب باش دیگران رو هم دوست داشته باش همیشه میگم هیچکس زشت نیست خدا همه رو زیبا آفریده خودش هم همیشه ب همه می‌گفت حتی وقتی خالش می‌گفت تو از همه زیباتری می‌گفت نه خاله همه زیبا هستن آنقدر فهمیده و عاقله

من هرشب قبل  خواب بهش میگم خودتو دوست داشت باش آراسته باش مرتب باش دیگران رو هم دوست داشته باش ...

درسته خوبه اما کافی نیست باید بگی توجه کردن و نکردن ادم ها براش مهم نباشه بازم بگو هزار بار بگو 

کم کم هم خودت هم بچه پوست کلفت میشین

خب شاید رفیقت ذاتن از بچه خوشش نمیاد  خیلیا هستن  زیاد از بچه خوششون نمیاد و فقط با بچه ...

دقیقا منم زیاد از بچه ها خوشم نمیاد 

مثلا تو جمع باشیم همه یه بچه رو ناز کنن یا باهاش بازی کنن دورش بگردن من سرم به کار خودم گرمه 

2706