2752
2734
عنوان

چطور به درجه عرفان برسم

81 بازدید | 17 پست

من از بچگی همیشه عمق چیزایی که اطرفام بودن رو میدیدم

یعنی عمیق به مسائل نگاه میکردم

اما مدتیه که سطحی نگر و بیخیال شدم

دوست دارم دوباره مثل قبلنا باشم و حتی بیشتر از اون

کسی راهنمایی داره؟

دلم باران، دلم دریا، دلم لبخندِ ماهی‌ها، دلم اِغوایِ تاکستان به لطفِ مستیِ انگور، دلم بویِ خوشِ بابونه میخواهد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط نمازت رو به وقت بخون کم حرف بزن کم بخور و حواست به شنیده هات گفتگوهات رفت وامدهات باشه

چطور عادت برم خودمو

من همیشه با خودم خیلی حرف میزنم

این بده؟

دلم باران، دلم دریا، دلم لبخندِ ماهی‌ها، دلم اِغوایِ تاکستان به لطفِ مستیِ انگور، دلم بویِ خوشِ بابونه میخواهد...
2731
کلی راه داره که باید قدم به قدم بری میتونم خیلی کمکت کنم ولی الان واقعا خوابم میاد اگه خاصی بهم در ...

باشه درخواست میدم

لطفا فراموش نکنید فردا...

چه جور حرف زدنی ؟ چی میگی؟

از هر چیزی حرف میزنم

حتی گاهی تصور میکنم دارم با کسی حرف میزنم ولی هیچکس کنارم نیست

بله اسیب زننده است جلوشو بگیر

چطور جلوش رو بگیرم 

راهنمایی داری

چطور جلوش رو بگیرم  راهنمایی داری

عرفان عامل برتری نیست . عرفان دعا ونماز وادعیه نیست

ته مراحل عرفان در خدا ذوب شدنه که اون یعنی انجام اعمال عبادی و جز خدا چیزی نخواستنه تسلیم خدابودنه

منم اینجوریم احساس میکنم رفتارم غیر عادی😐

دو سال پیش به یه روانشناس گفته بودم

گفت اشکالی نداره با خودت حرف بزنی

فقط برای کنترلش بنویسی بهتره

عرفان عامل برتری نیست . عرفان دعا ونماز وادعیه نیست ته مراحل عرفان در خدا ذوب شدنه که اون یعنی انجا ...

دقیقا منم همینو میخوام

اما راه درازیه فکر کنم

2706